Posts

Showing posts from June, 2012

שיגרת טיפוח - קיץ 2012

Image
בפוסט הסקירה הראשון כתבתי על חשיבות ההשקעה בבסיס האיפור.
אבל רגע לפני, חשובה לא פחות ההשקעה בטיפוח טוב, הן של עור הפנים והן של עור הגוף, אחרת זה כמו לנסות להתחיל ציור על דף לא נקי - לא משנה כמה אנו מוכשרות וכמה יפה האיפור יצא, מי שמתבונן תמיד יראה את חוסר הניקיון הבסיסי של הדף..

בדיוק מהסיבה הזו אני מוכנה להשקיע בנושא, הן כלכלית והן יישומית - אני לא מתעצלת ומקפידה על שגרת הטיפוח, על הסרת האיפור בסוף היום ועל מריחת הקרמים, וזה גם גורם לי לתחושה של ניקיון עליה אני לא מוכנה לוותר.
לא לכל אחת כל זה בהכרח מתאים, ואתן מוזמנות לקחת מכאן את מה שרלוונטי אליכן.זו נבחרת מוצרי טיפוח העור שלי נכון לעכשיו (נכון לעכשיו - כי אין לי סנטימנטים דווקא למוצרים הללו, כשזה מגיע לטיפוח ואיפור אני אוהבת לשנות ולהתחדש כל הזמן):


נתחיל ממוצרי הניקוי לפנים, כולם של לנקום:הציפייה שלי מהפילינג היא להרגיש, מעבר לתחושת הניקיון, שהעור "כמעט כמו חדש" והפילינג Gentle Refiner של קלרינס בהחלט משיג את המטרה הזאת. המרקם שלו מחוספס בדיוק במידה הנכונה - לא עדין מדי אבל גם לא גס מדי, ויש לו ריח נהדר.

מסיכת הניקוי והטיהור …

ביוטי סיטי 2012

Image
ביוטי סיטי הוא "הפנינג" של יופי שמארגנת רשת סופר פארם מדי חודש יוני בגני התערוכה בתל אביב, והשנה תהיה זו הפעם השישית.

כבכל שנה יהיו דוכנים של מוצרי איפור וטיפוח של המותגים המובילים כולל מתחם מניקור ענק, הרצאות של אנשים מעולמות היופי והלייף סטייל כגון שלי גפני וסנדרה רינגלר ותצוגות אופנה.
בנוסף, כמו בשנה שעברה, תגענה לביוטי סיטי מגישות הטלוויזיה הבריטיות טריני וסוזנה, ומדי יום בשעה 15:00 הן תעלנה נשים מהקהל לביצוע מייק אובר ספונטני. מעבר לכך, קבוצת נשים שנבחרה על ידי צוות מקצועי, תעבור בכל אחד משלושת ימי האירוע מייק אובר על ידי צוות מקצועי של מאפרים ומעצבי שיער ובהנחיית המגישות הבריטיות..

הביוטי סיטי מתקיים ממש עכשיו -
היום, יום רביעי 20.6 בין השעות  10-23
מחר, יום חמישי 21.6 בין השעות 10-23
וביום שישי 22.6 בין השעות 9-18
מחיר הכניסה בקופות האירוע הינו 30 ש"ח.

כבעלת כרטיס לייף סטייל ובהיותי קניינית קוסמטיקה "מאסיבית" ברשת הסופר פארם, נחתה אצלי בתיבת הדואר הזמנה להשתתף באירוע הפתיחה שהתקיים אתמול בערב.
אז התלבשתי, התאפרתי, אספתי חברה טובה שהיא במקרה גם אחותי הקטנה, וב…

ממתק מ- SEPHORA

Image
ספורה היא רשת איפור וטיפוח בינלאומית שהוקמה בצרפת בשנת 1970, ופרוסה כיום ברחבי העולם.
עבור חובבות האיפור והטיפוח ספורה היא כמו חנות ממתקים עבור ילדים, מקום שבו יש אין ספור אפשרויות צבעוניות ומלהיבות.

למיטב ידיעתי (ואם מישהי יודעת אחרת, אז אנא לעדכן) ספורה אינה מתכננת לפתוח בשלב כלשהו סניפים בישראל, ולכן מי שרוצה להתרשם ממנה תצטרך לטוס לארה"ב, קנדה או למספר מדינות באירופה או להציץ באתר האינטרנט של ספורה, שגם הוא אינו עושה משלוחים לישראל.

לכן ברגע שאני שומעת שאחת מבנות משפחתי או חברותיי מתכננת לטוס ליעד בו יש חנויות ספורה, היא מיד מקבלת ממני רשימת מוצרים נחשקים לרכישה, וכמובן שאם אני זו שטסה מוקדש זמן ייעודי מכובד מהטיול לביקור ברשת.

במקרה שלפנינו גיליתי בהתראה קצרה מדי שאחותי טסה לפריז ולא הספקתי להכין רשימה, ולכן כשהיא חזרה והגישה לי שקית מתנה עם פלטת הצלליות naked 2 של Urban Decay (אחות מהממת לכל הדעות) נאנחתי באכזבה. זה בדיוק מה שקורה כשאת לא מתכוננת - מביאים לך משהו שכבר יש לך..
אבל מה רבה הייתה שמחתי כשהסתבר שגיסתי טסה לפריז פחות משבוע אחרי לענייני עבודה ותוכל להחליף לי את המתנה, …

המברשות הגיעו ! (חלק א')

Image
אני מכירה בנות שמשקיעות ברכישת איפור איכותי, מתעדכנות בכל החידושים בתחום ודואגות לפתח ולשכלל את מיומנויות האיפור שלהן.
אבל כשזה מגיע למברשות האיפור ההשקעה פחות או יותר מסתיימת, והן עוברות לשימוש במברשות הקטנטנות המצורפות לאיפור שרכשו או למברשות סינתטיות זולות.

ואני אומרת - לא חבל ?

מברשות האיפור הן כלי העבודה של המתאפרת, וכולנו יודעות שכשכלי העבודה לא טוב גם התוצאה שתתקבל לא תהיה טובה..
לכן אני תמיד ממליצה להשקיע בכמה מברשות איפור בסיסיות ואיכותיות, כשעבורי ההכרחיות הן -
מברשת רב שימושית לפודרות, ברונזרים וסמקים, מברשת להנחת צלליות ומברשת לטשטוש צלליות.
כל השאר הן בגדר "nice to have" ולכן לא קריטי שתהיינה האיכותיות ביותר.

ניתן למצוא 2 סוגי שיער במברשות - טבעי וסינתטי, ומברשות שעשויות משיער טבעי או שיער סינתטי איכותי יחזיקו מעמד זמן רב, לעומת מברשות סינתטיות זולות יותר שכנראה ידרשו החלפה אחת לכמה זמן.
כדי לשמורעלהמברשותצריך לחפוףאותןבאופןקבוע (כל שמפו לשיער רגיל יעשה את העבודה), להקפידשהמיםלאיגיעולידית ולייבשאותן על גבי מגבת במצבמאוזן.

וכאן אני חייבת לסייג ולומר שבתקופה האחרונה אני מו…

הסמקה טבעית

Image
סומק הוא מוצר איפור שנתפס בעיני כאחד מ - 3 "מוצרי החובה".
הכוונה היא שכשלא בא לי להתאפר אבל אני עדיין רוצה להיראות "ייצוגית", 3 המוצרים שבכל זאת לא אוותר עליהם הם המסקרה, הגלוס (או האודם/ הליפ באטר/ הצ'אבי סטיק ודומיהם) וכאמור הסומק.

סמקים קיימים בצבעים שונים ובמרקמים יבשים או רטובים. 
הצבע השימושי ביותר הוא הורוד על גווניו ושילוביו השונים, והמרקם הנפוץ ביותר הוא היבש הדחוס שאותו מניחים באמצעות מברשת.
המרקם הרטוב מגיע בצורת משחה או מוס ומניחים אותו באמצעות האצבעות, מברשת ייעודית או ספוגית,
ומבין 2 האפשרויות אני מעדיפה את המרקם היבש, כי הוא נוח לי יותר לשימוש.

ה"סוד" שלי להסמקה מוצלחת הוא להניח את הסומק על הלחי במקום שבו מסמיקים באופן טבעי, והכי פשוט לאתר את המיקום הנכון על ידי חיוך ואז להניח על תפוחי הלחיים.
אם שמתי ברונזר לפני כן אז אטשטש את הסומק מתפוחי הלחיים בזווית קלה כלפי מעלה, כך שנקודת החיבור בין הברונזר לסומק לא תהיה חדה וברורה.


כשזה מגיע לבחירת צבע הסומק אני נוטה תמיד לכיוון הורודים - קורלים והמרקמים השימרים, וזו נבחרת הסמקים שמככבת אצלי:

ה-coralis…

גלוסיבוקס מאי

Image
גלוסיבוקס.
מה כבר לא נכתב על הנושא ?
בעד ונגד, טוב ולא טוב, אוהבת ולא אוהבת.
חודש אחרי חודש, כבר 5 חודשים, הנושא לא יורד מהפרק.
אז הנה מה שיש לי לומר.

לקראת סוף שנה שעברה, כשהתחילו השמועות על המיזם, נרשמתי באתר גלוסיבוקס לקבלת עדכון ברגע שהשירות מושק.
ואכן קיבלתי מייל בינואר, נרשמתי, קראתי את המחמאות על הקופסה הראשונה בבלוגים של מי שהוזמנו להשקה, וחיכיתי.
ואז הגיעה הקופסה (ובכן, לא בדיוק הגיעה, הגיע פתק להוציא אותה מהדואר), והיא הייתה מקסימה וסימנה מבחינתי התחלה של משהו חדשני וכייפי במסגרתו אני מקבלת כל חודש חבילה אסתטית עם מספר מוצרי איפור וטיפוח.

אבל הגיע חודש פברואר, ובגלוסיבוקס החליטו לעבור למסירת החבילות בשירות שליחים ובעקבות כך גם לייקר את עלות השרות למנויות חדשות, והבלאגן החל.
כעס, מרמור, עצבים (שגם אני חוויתי כשהשליח הגיע מוקדם יותר מהשעה שתואמה איתי, השאיר פתק והלך..) ותחושה שהדברים לא ממש זורמים.
למרות זאת לא חשבתי לבטל את המנוי כי הקונספט קסם לי מאוד, בחודש מרץ כבר שיניתי את הכתובת למשלוח למקום העבודה, ומאז אני מקבלת את החבילות סביב ה- 20 לחודש ללא תקלות.

אבל אם נשים את כל נושא …