Posts

Showing posts from March, 2013

איזה ניחוח יש לאביב?

Image
הזמן פשוט טס לי. ב- 13.12.12 פרסמתי את הפוסט על ניחוחות הבישום לחורף, והנה כבר חלפו להם 3.5 חודשים ומגיע לו פוסט על ניחוחות הבישום של האביב. ההשקה הפעם עמדה בסימן של בשמים שהונפקו על ידי בתי אופנה משפיעים, והולכים בעצם יד ביד עם הטרנדים המובילים בעולם האופנה לאביב 2013 - ממש "ללבוש" את הבושם!


ורגע לפני שאני "צוללת" לעולם הריחני הזה, חשוב לי לנצל את ההזדמנות ולומר משהו בנימה אישית.
קראתי לא פעם ולא פעמיים ביקורות, תוכחות ואפילו התנצלויות שנכתבו הן על ידי בלוגריות והן על ידי קוראות על כך שבלוגים שונים מפרסמים פחות או יותר במקביל סקירות של אותם מוצרים/השקות.
אז הנה ה"שנקל" שלי על הנושא -
משרדי יחסי ציבור מעוניינים לקדם מוצרים של הלקוחות שלהם. 
בלוגריות מעוניינות להיחשף למוצרים חדשים ו/או מעניינים ולכתוב עליהם. 
יש הרבה בלוגריות.
תעשו את את החיבור בין הנקודות הללו, ותקבלו מפעם לפעם את הסקירות המקבילות הללו.

הכי קל זה לבקר/להשמיץ/להתנשא, אבל חשוב תמיד לזכור 2 דברים -
*מאחורי כל פוסט סקירה כזה עומדת בדרך כלל מישהי שהשקיעה מזמנה הפרטי בכתיבתו, עריכתו ופרסומו
*לכל בלוגרית …

הזוכה ב-Passover giveaway וגם כמה תובנות

Image
בשעה טובה הגיע ה- 21.3, פסח נראה קרוב מתמיד, ויש לנו זוכה בהגרלה.
אז מבלי להשתהות, הזוכה היא: oshrat


שימי לב שעליך ליצור עימי קשר במייל mor.beauty2012@gmail.com
עם פרטי הכתובת למשלוח ב- 48 השעות הקרובות, על מנת לממש את זכייתך.
את מקבלת את ערכת מוצרי MUA הבאה:


ועוד הפתעה - אני תמיד בעד נרתיקים נאים לאחסון מוצרי האיפור שלנו, ולכן המוצרים יישלחו אליך בתוך הנרתיק המקסים הזה של benefit:

שמגיע עם מקום אחסון ייעודי למברשות:ברכות על זכייתך, oshrat!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הנה גם התובנות. אם אתן זוכרות, השאלה ששאלתי במסגרת ההגרלה הייתה: על איזה מוצר איפור (אפשר בכללי, למשל סומק, ואפשר גם לציין ספציפית מותג וגוון) לא תוותרו גם כשיגיעו החמסינים הגדולים?
וכאדם אנליסטי מטבעו, הייתי חייבת לנתח את התשובות שלכן ולהסיק מסקנות:
המוצר על איזה מוצר איפור לא תוותרו גם בשרב? מסקרה

MAC Archie’s Girls - follow up

Image
כשיש משהו שאני אוהבת, אני ממש לא מתביישת "לטחון אותו עד דק" או "לחפור" עליו אם תרצו, ואת קולקציית Archie’s Girls אהבתי במיוחד וכך נולד לו פוסט ההמשך.
את הפוסט הקודם על הקולקציה סיימתי בהבטחה שאגיע להשקה שלה בסניף מאק בראשון לציון, ואני מקיימת את ההבטחות שלי:

בהשקה סגנון האיפור שבחרתי בו היה כמובן זה של בטי, והופתעתי לטובה מלראות איזה איפור עיניים יפה אפשר ליצור עם רביעיית הצלליות שלה, שבמבט ראשון אני מודה שנראתה לי די בנאלית.
המאפרת שילבה אותה עם עיפרון Pearlglide intense eyeliner בגוון Lord it up והייתי צריכה להפגין איפוק מירבי כדי לא להעביר גם אותם בקופה...ומה כן הצטרף לשידת האיפור שלי מאז הפוסט הקודם?
גילוי נאות: Pearlmatte Face Powder התקבלה לסקירה מהחברה
Archie's Girls five-piece Brush Kit: 


נתחיל מהקנקן. הסט מגיע בתוך קופסת פח מקסימה, שלאחר שהעברתי את המברשות לתיק האיפור, הוסבה לאחר כבוד לאחסון של צלליות בודדות.
ובקנקן ישנן 5 מברשות מוקטנות - 167 Face Blender - מברשת פנים לאבקות שונות כגון פודרות וסמקים 168 Large Angled Contour - מיועדת לביצוע קונטו…

קונגרס האיפור הראשון

Image
תחום האיפור המקצועי מתקדם ומתפתח מאוד בישראל לדעתי, ויש כאן מאפרים מעולים ברמה שעומדת בשורה אחת עם סטנדרטיים בינלאומיים.
אז למה בעצם כשמאפר ישראלי רוצה להתעדכן ולהשתלם באופן מקיף בתחום הוא עדיין צריך לעלות על מטוס לכנס בברלין או בניו יורק?
לכן כשנחתה אצלי במייל ההזמנה לקונגרס האיפור הראשון שהתקיים ב- 11.2 בגני התערוכה בתל אביב ובעיקר כשראיתי את רשימת המאפרים שמציגים בו, היה לי ברור שאני רוצה לראות במה מדובר ולספר על זה, והנה טעימה מהחוויה שלי.

גילוי נאות: הוזמנתי לקונגרס מטעם המארגנים

קרן אליעזר, מארגנת האירוע, הינה מאפרת מקצועית בעשור האחרון (כלות, אירועים, הפקות, טלוויזיה, צילומים, סדנאות והדרכות), ובבעלותה חברת "קבוצת ידע תקשורת", היוזמת ומפיקה תערוכות וכנסים בתחומים שונים. מזה מספר שנים היא חשבה על יוזמת קונגרס ייעודי בישראל למאפרים, ומה שדחף אותה להניע את הגלגלים היה ביקור בכנס בינלאומי למאפרים בניו יורק שחיזק אצלה סופית את התחושה ש"גם לנו מגיע".
כשחזרה לארץ פנתה לגורמים רלוונטיים שונים והתחילה לבנות את האירוע, תוך התייעצות עם מאפרות בכירות מתחומים שונים על מנת ליצ…