Tuesday, August 27, 2013

Pro, לגמרי Pro-Shop

רכישת קוסמטיקה דרך האינטרנט היא דבר שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, ואני מכירה כבר כמה וכמה בנות שרוכשות את הקוסמטיקה שלהן (כמעט) רק דרך האינטרנט.
אבל חלק הארי בתחום שמור לאתרים חו"לים, בעיקר כאלה מאנגליה ומארה"ב, ולכן כשצץ אתר ישראלי שמציע מוצרים טובים במחירים הוגנים זו בהחלט סיבה לפרגן, וכשקיבלתי פניה מ- Leaders לשתף פעולה עם ProShop בצורה יצירתית במסגרתה ניתנה לי האפשרות לגלוש באתר, לבחור 3 מוצרים ואותם להזמין ולקבל לביתי, שמחתי להיענות בחיוב. 

גילוי נאות: המוצרים התקבלו לסקירה מהחברה

קודם כל, מה זה בכלל ProShop?
אהבתי את ההסבר והאג'נדה שלהם והנה הם לפניכן:

"היום, שם המשחק הוא צריכה נבונה ומושכלת.
זו הדרך היחידה לקניית מוצרים איכותיים ולא להישאר עם "חור בארנק".
הרגילו אותנו לחשוב כי זה מקובל לעבוד מתוך השאיפה "להשאיר את הראש מעל המים".
אלא שהיום אנחנו מבינים כי ניתן להישאר גם עם רווח. פרושופ היא תוצר של תפיסה זו.
פרושופ היא חנות אינטרנט, שהוקמה למאפרים על ידי מאפרים ושמה לה כמטרה למכור מוצרי איפור וקוסמטיקה מהאיכותיים ביותר, במחירים הוגנים, כך שאיפור כלה, חותנת או דוגמנית, במוצרי החברות הגדולות והאיכותיות תיהיה גם רווחית ולא רק סיפוק מקצועי.
בפרושופ תמצאו מגוון מותגים מקצועיים , הנחה קבועה לחברי מועדון, בלוג מקצועי ובו כתבות, מאמרים מקצועיים, סרטוני הדרכה ועוד.. והכל בחינם".ומה שחר גפני, מבעלות האתר, מספרת עליו בבלוג שלה?
"אם הייתי צריכה לתאר את פרושופ הייתי אומרת שהוא מעין הצצה אל תוך תיק האיפור של אשר (כהן) ושלי. אנו מעמידים למכירה אך ורק מוצרים שהשתמשנו בהם והתגלו להיות מוצרים מנצחים, כאלה שמעולם לא אכזבו והעניקו תמורה הולמת למחיר שלהם.
בין המותגים הנמכרים באתר :TEMPTU , תיקי איפור IGA, עדה לזורגן, OFRA cosmetics ,MIS.C, מוצרים נבחרים ממותגים כגון אסתי לאודר ועוד.
בנוסף נוצר קו מוצרים משלים תחת שם המותג Proshop במטרה לאפשר רכישה של מוצרים איכותיים ומקצועיים במחירים שווים לכל נפש.
האמת שבעיני פרושופ היא קצת יותר מזה, פרושופ היא הדרך שלי להרוות את הצמא, שלי ושל כל מי שיחפוץ בכך. אני רוצה להזמין אתכם להיות חלק מתהליך הלמידה הזה, אם יש לכם שאלה, תהייה או רצון לגלות יותר בכל הקשור לתחום היופי אנו נשמח לעזור ולעשות סדר בבלאגן. צרו עימנו קשר, שאלו את שאלתכם, אתגרו אותנו ואנו נעשה ככל שנוכל על מנת לסייע".


מה הזמנתי?

הממתקים מפרושופ


ומילה (טוב נו, פסקה) על השימוש באתר:
כדי לראות את מחירי המוצרים נרשמים אליו בהליך פשוט ומהיר ויש מועדוני לקוחות שונים עם הטבות מגוונות.
אפשרויות חיפוש המוצרים בו הינן נוחות ואינטואיטיביות, ואתן יכולות להבין שכל אתר שהרקע שלו הוא לבן ונקי יחסית יתחבב עלי מיידית (אהם, אהם, שמתן לב במקרה לרקע שבחרתי לבלוג שלי למשל?).
הפתק לאיסוף המוצרים מהדואר אגב, נחת אצלי בתיבה תוך 4 ימים מביצוע ההזמנה.

מברשת 555 עגולה גדולה סינתטית לטשטוש:

מברשת 555 

אני אוהבת מברשות טשטושים ואני חושבת שאוסף מברשות איפור אינו יכול להיות שלם ללא לפחות מברשת אחת כזאת (וזה נאמר על ידי מישהי שמחזיקה, נכון לעכשיו, 6 מברשות טשטושים שונות).
פרושופ השיקו קולקציית מברשות איפור סינתטיות (ברובו) שבחלקן מזכירות לי במראה מאוד, שלא לומר דיופ מושלם, את מברשות סיגמא ואני בחרתי לנצל את ההזדמנות ולצרף עוד מברשת טשטושים לאוסף.

המברשת הזאת מקיימת את ההבטחה שלה לביצוע "טשטוש צלליות ויצירת מעברי גוונים הרמוניים" והיא התחבבה עלי במהירות, בעיקר כשאני מטשטשת מעבר בין 2 גוונים עם גוון שלישי המחבר ביניהם.
גם אורכה, 14 ס"מ בלבד, הופך אותה אידאלית לנשיאה בתיק האיפור שתראו בהמשך.את מערכת היחסים עם המוצר הבא, סומק מינרלי אפוי ROSEBUD, התחלתי ברגל שמאל.
למה?
תראו את התמונה, ולא, זאת לא תמונת ה"אחרי" של דיפוט (depotting - תהליך הוצאת מוצר איפור מאריזתו המקורית והעברתו, ברוב המקרים, לפלטה מגנטית), זאת תמונת ה"לפני":

סומק מינרלי אפוי ROSEBUD

מדובר בסומק מבית mis.c, מותג איפור אינטרנטי מקצועי (כך לפי ProShop) שלאור המיתוג הזה ניתן להבין מדוע ציפיתי לקבל יותר מאשר גודט (מוצר ללא מארז) שמתפרק בכוחות עצמו מאריזתו...
פניתי לשחר גפני, וזו הייתה תגובתה:
"במקרים כאלה אנחנו מציעים לבחירת הלקוח כל אופציה שהחוק דורש ויותר מזה. או זיכוי, או החזר כספי או החלפה של המוצר בזהה או אחר באותו סכום. במידה ומדובר בהחלפה יש צורך בקבלת המוצר הפגום חזרה ואנחנו שולחים מעטפה מבוילת ומסודרת, כך שההוצאה אינה על הלקוח. לצערי אין לנו שליטה על הייצור של מותגים שהם לא פרושופ, אך אנו לוקחים אחריות מלאה ומעניקים שירות על כל מה שנמכר דרכנו".


אני בחרתי, בשל חוסר היכולת שלי לדחות סיפוקים כשזה מגיע לאיפור, שלא להחזיר את הפגום ולקבל אחר במקומו אלא לנסות להדביק אותו בחזרה בעצמי, וגם במקרה הזה הדבק הכל יכול, super glue, לא אכזב ותוך פחות מדקה הסדר שב על כנו.
ולאור זאת חשוב לי לומר ל- ProShop שנדרשת הקפדה על נושא בקרת האיכות מול יצרניי המוצרים, כי כמות גדולה יותר של דבק עוד בפס הייצור פשוט הייתה מונעת את הדיפוט הלא מתוכנן הזה.
אגב לגבי מי שאורז ושולח דווקא יש לי רק מחמאות- האריזה הייתה כל כך טובה שכפי שראיתן הסומק עצמו הגיע שלם וללא סדקים למרות ההיפרדות.


סומק מינרלי אפוי ROSEBUD

הגוון הספציפי ROSEBUD התגלה בפועל כהיילייטר מוצלח יותר מאשר סומק, כי למרות שאני בהירה יחסית כל ניסיון להסמיק איתו את תפוחי הלחיים לא צלח ונשארתי חיוורת.
כשהשתמשתי בו להארות לעומת זאת התוצאה הייתה יפה ומחמיאה מאוד, היות ומתקבל גוון ורוד בהיר ועדין ולכן הוא הוסב אחר כבוד לתפקיד זה ומשמש בו מאז בהצלחה מרובה.
יש בליין הסמקים הללו עוד כמה גוונים מלבבים, אתן יכולות להתרשם מהם בלחיצה כאן.תיק איפור דגם LOLA של IGA:

תיק איפור דגם LOLA

IGA הם ראשי התיבות של שם המאפרת בעלת ליין תיקי ומזוודות איפור, ענבר גור אריה.
התיקים שלה הפכו שם נרדף לאיכות עבור מאפרים מקצועיים, והיות ואני תמיד מחפשת את אותו תיק איפור שיכיל מוצרים בסיסיים הבחירה במוצר הזה הייתה מבחינתי אך טבעית.
בתפסני המברשות שבראש התיק אני מאחסנת 5 מברשות מוקטנות, והתיק עצמו מכיל את המייק אפ, קונסילר, פודרה, סומק, מסקרה וגלוס שבהם אני משתמשת באותו זמן, והוא מתאים בצורה מושלמת לתיק הצד עימו אני הולכת לעבודה.
מוצלח, שימושי ובנוסף גם אסתטי לעין - מה עוד בחורה יכולה לבקש?
מידות התיק:
אורך: 15 ס"מ
עומק: 9 ס"מ
גובה: 8 ס"מ.


אני חושבת שאתר פרושופ נותן מענה הן למאפרות והן למתאפרות עם מגוון מוצרים וללא המגבלה הטורדנית של 75$ שקיימת כאשר אנו רוכשות מאתרים מחו"ל (להזכירכן, רכישת קוסמטיקה בסכום של 75$-325$ תגרור תשלום נוסף של 18% מע"מ, ורכישה גבוהה מ- 325$ כבר תחויב לא רק במע"מ אלא גם במס קניה ובמכס).
בנוסף, הידיעה שבמקרים של תקלות כמו זו שאני חוויתי יש כתובת כאן בישראל לפנות אליה ולקבל שירות מהיר מרגיעה מאוד, ולאור כל זאת האתר מהווה אופציה טובה לקניית קוסמטיקה באינטרנט.

ועד ה- 3.9.13 יש להם גם מבצעי הנחות מיוחדים לקראת ראש השנה, מומלץ לבקר ולהתרשם:

Tuesday, August 20, 2013

!Illustrate & Indulge me, MAC

לפני כשבועיים מאק השיקו קולקציה חדשה: 
Illustrated Collection by Rebecca Moses,
ובעוד פחות משבועיים ישיקו קולקציה נוספת:
Indulge Collection.

כבר אמרתי פה לא פעם ולא פעמיים שלא קל לי נפשית וכלכלית עם קצב הפגזת הקולקציות מבית מאק, אבל מצד שני מרבית הקולקציות הללו מסבות לי הרבה עניין ושמחה ככה שעל מי אני בדיוק עובדת? מאק, מבחינתי אתם מוזמנים להמשיך ולהפגיז עד בלי די!ולפני שנמשיך לקולקציות עצמן, מילה על חווית שירות נהדרת במאק.
אני בטוחה שאתן מנחשות שכ"מכורה" אמיתית לאיפור, ביקרתי כבר מספר לא מבוטל של פעמים בחנויות שונות של מאק בארץ ובחו"ל.
אבל השבוע נכנסתי לחנות מאק פרו ברמת אביב, וזכיתי לקבל שירות ברמה שלא הכרתי. תשימו רגע בצד את האווירה הכייפית שיש בסניף הזה, במסגרתו ברגע של שקט בו רק אני וצופית גרנט(!) היינו הלקוחות בחנות, המאפרים פצחו להם בריקוד סוער ושמח, 
אבל המאפרת שטיפלה בי, עמליה בקשי, היא זו שפשוט השאירה אותי פעורת פה. 
שירות מקצועי, מדויק, סבלני (הרי בכל זאת אני בלוגרית שמנדנדת כל הזמן בשאלות ורוצה לדעת עוד ועוד :)), חייכני, נעים ופתוח מהתחלה ועד הסוף שעשה חשק להישאר בחנות ולקנות הכל- אני מאחלת שיהיו למאק כמה שיותר עובדות כמוה!


גילוי נאות: השפתון Sweet Succulence התקבל לסקירה מהחברה.


קולקציות גבירותיי, קולקציות!Illustrated Collection by Rebecca Moses:אין ספק שכשמאק מוציאים קולקציות המכילות קיטים (דבר שקרה בעבר בקולקציית חג המולד בעיקר) זו סיבה למסיבה והזדמנות לעשות עסקת רכישה משתלמת של מוצרים טובים ונאים במחיר מוזל (יחסית למחירי מאק ישראל כמובן).
Rebecca Moses היא אמנית ומעצבת אמריקאית ששיתוף הפעולה שלה עם מאק הניב קולקציה המורכבת מ- 8 קיטים שונים של עיניים, שפתיים, מברשות ושתי פלטות יפהפיות שכוללות צלליות, סומק וגלוסים במחירים שנעים בין 210-350 ש"ח, ולאחר התלבטות בחרתי (בשלב הראשון, כי מאז כבר הספיקה להתבצע עוד רכישה שעליה יסופר בפוסט אחר) בקיט השפתיים הבא-

MAC Illustrated Lip Bag (Nude Harmony):

MAC Illustrated Lip Bag - Nude Harmony

התיק כולל:
  • Makeup bag featuring exclusive illustrations by fashion designer, Rebecca Moses
  • Cremesheen Lipstick in Naked Proof (neutral pink-beige)
  • Lipglass in Drawn to Chic (bright warm pink)
  • Lip Pencil in Boldly Bare (reddish brown)


MAC Illustrated Lip Bag - Nude Harmony

אהבתי מאוד את שילוב הצבעים היפה של הקיט הזה.
העיפרון Boldly Bare נוח לשימוש ויוצר תיחום טבעי ועדין יחסית, כאשר אני ממלאת איתו גם את השפתיים עצמן ובכך מגבירה את עמידות השפתון שמעליו,
השפתון Naked Proof בגוון ורוד בז' טבעי ובגימור cremesheen המעניק צבע רב וברק לחותי, 
והגלוס Drawn to Chic, ורוד חם מקסים שנראה מצוין מעל השפתון או בפני עצמו.סווטצ'ים:

מלמעלה למטה: שפתון, גלוס, עיפרון:Indulge Collection

Indulge Collection

קולקציה נוספת שתגיע לחנויות ב- 1.9 היא ה- Indulge, המורכבת מ-
8 צלליות, 3 אייליינרים ג'ל, מסקרה, 2 סמקים, 5 שפתונים ו-5 גלוסים, 2 מברשות עיניים ו- 6 לקים.
קיבלתי מתוכה את השפתון Sweet Succulence בגימור Lustre שלפי מאק הוא: חצי שקוף בגימור מבריק במראה רטוב, הגורם לשפתיים להראות חלקות, רכות, מלוטשות ומלאות בלחות ומספק שכבת צבע אחידה.
הפורמולה מכילה חומרי לחות המרככים ומטפחים את השפתיים וויטמין E ו-C כנוגדי חמצון. 

הגוון של Sweet Succulence הוא שזיף עמוק ומבריק שמתחבר לי מאוד דווקא לעונת החורף הקרה והחשוכה - בהחלט לא צבע שהוא "כוס התה" הרגילה שלי אבל אין ספק שיש לו אפקט, הוא נותן עומק לשפתיים ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה. סווטצ':

Sweet Succulence

והנה גם סרטון הכולל את סקירת מרבית מוצרי קולקציית ה- Indulge:


Wednesday, August 14, 2013

אז מה חדש, בובי?

קודם כל: קו-לו-לו!!!
הפוסט הזה הוא פוסט מספר 100 שאני מפרסמת.

100 פוסטים!!!
אני חייבת לומר שהמספר הזה ממלא אותי בגאווה ענקית ומבהיר מבחינתי מעל לכל ספק שאני כאן כדי להישאר כי פשוט נעים ומעניין לי פה - ומקווה מאוד שגם לכן :)

ופוסט ה- 100 שלי הוא על חברת האיפור המקצועי האהובה עלי, הרי היא בובי בראון.


גילוי נאות - המייק אפ התקבל לסקירה מהחברה.

באירוע האחרון שלהם בו נכחתי לפני כחצי שנה וסיפרתי עליו בפוסט הזהעדכנו אותנו בין השאר גם על מייק אפ חדש שעתיד לנחות בארץ באפריל. ובכן, אפריל הגיע וחלף, וכך גם מאי ויוני, ורק בחודש יולי נחת בארצנו הדבר הבא:
Long-Wear Even Finish Compact Foundation.
הוא אחיו הצעיר של ה- Long-Wear Even Finish Foundation הנוזלי אותו סקרתי כאן, והמבטיח גימור שמחזיק מעמד 12 שעות עם נוסחה נטולת שומן התואמת לחלוטין את העור: נושמת, גמישה ויוצרת רעלת צבע רכה ובעלת תחושה טבעית עם היצמדות מעולה לעור.

חשוב גם לציין שבעוד הגרסה הנוזלית מכילה שמן לבנדר הנחשב כעלול לעורר גירוי בעור ולכן קיבלה ביקורות מעורבות בעולם, הגרסה המוצקה איננה מכילה את הרכיב הזה, ומתאימה לעור מעורב עד שמן ופחות לעור יבש היות ומדובר במייק אפ נטול שומן. 


כבעלת עור מעורב אני מעדיפה את המייק אפים הנוזליים, כי המוצקים שניסיתי עד היום תמיד הרגישו לי כבדים ומסכתיים מדי על העור, וכשלמדתי איפור בקריולן מייק אפ הדרמה קולור המצוין שלהם חיזק עוד יותר את התחושה- עמידות יוצאת דופן, כיסוי מלא אבל כבד מאוד וכזה שלא הייתי מכניסה לשימוש יומיומי אלא רק לאירועים הדורשים מייק אפ שמחזיק לאורך שעות ארוכות.
לכן הייתי מסויגת כשנכנסתי לחנות ברמת אביב אך גם מסוקרנת, והפקדתי את פני בידיה האמונות של מירי, מנהלת החנות.
התוצאה שראיתי במראה אחרי הניקוי, הליחוח, התאמת הגוון (Warm Beige) והנחת המייק אפ שימחה אותי מאוד- מראה קורן, לא מסכתי ויחסית לא מכביד.
לאורך השבועות האחרונים בהם אני מתנסה בו יום יום, גיליתי גם שהוא עמיד עלי למרות החום במשך כ-8 שעות מבלי שפידרתי כלל והברקה ראשונית באיזור האף בצבצה רק לאחר כ-5 שעות (מאורע נדיר עם העור המעורב שלי), אך חשוב בכל זאת להדגיש שמי שרגילה למייק אפים נוזליים וקלים בקיץ כמוני תרגיש את ההבדל במרקם כי בכל זאת מדובר במייק אפ קרם, ואני חושבת שככל שמזג האוויר יילך ויתקרר כך גם "שיתוף הפעולה" ביני לבין המייק אפ הזה יילך ויגדל.
Long-Wear Even Finish Compact Foundation
Long-Wear Even Finish Compact Foundation
Long-Wear Even Finish Compact Foundation
אני אוהבת לשים אותו עם 2 המברשות הבאות, המסייעות לי להנחה אחידה ורכה עם גימור מושלם:

Full Coverage Face Brush של בובי בראון, אין לי מספיק מילים כדי לתאר כמה היא מעולה-

Full Coverage Face Brush


F82 Round Kabuki של סיגמא:

F82 Round Kabuki

אותה סקרתי בפוסט הקודם.
המייק אפ מגיע ב- 20(!) גוונים:
תכולה: 8 גרם
מחיר: 225 ₪


והנה אני עם המייק אפ:
ועם מירי המקסימה, מנהלת החנות ברמת אביבשימו לב שבובי בראון לאט לאט מתרחבת, ולאחר חנות ראשונה בקניון רמת אביב וחנות שנייה בקניון פארק הקרח באילת, החנות הבאה שתיפתח תהיה בגרנד קניון בחיפה בתחילת ספטמבר.וחוות דעת נוספות על המייק אפ תמצאו כאן:


Wednesday, August 7, 2013

סיגמוש


עוד לפני שפתחתי את הבלוג שלי וככל שנכנסתי יותר ויותר עמוק לקריאת בלוגי ביוטי, נחשפתי למותג המברשות Sigma.
קראתי את הפרגונים, המחמאות וחוות הדעת הטובות, והמשכתי הלאה.
שלא תבינו אותי לא נכון - לתפיסתי אתן יכולות להיות הבעלים של מוצרי האיפור הכי איכותיים שיש, אבל אם אין לכן מברשות מקצועיות שמתאימות להם עשיתן רק חצי עבודה.
המשכתי הלאה פשוט כי כבר היו לי המון מברשות מקצועיות ואיכותיות אחרות, והעדפתי לגהץ את האשראי שלי על עוד מוצרי איפור ולא על מברשות.
רצה הגורל (או המזל?) ולאחרונה סיגמא עשו מבצע הנחות משתלם ביותר, החלטתי שהגיע הזמן לראות על מה המהומה והפור נפל על סט מברשות פנים שנקרא SYNTHETIC KABUKI KIT 4 BRUSHES, ההזמנה יצאה לדרך ונאספה מהדואר לאחר כ- 8 ימים.SYNTHETIC KABUKI KIT 4 BRUSHESSYNTHETIC KABUKI KIT 4 BRUSHESהסט:

SYNTHETIC KABUKI KIT 4 BRUSHESלפני שאני "צוללת" מברשת מברשת, אציין שהמשותף לארבעתן הוא:
  • נוחות ידית האחיזה 
  • רכות הסיבים הסינתטיים
אין דברים כאלה.
פשוט תענוג צרוף להשתמש בהן, ואני חושבת שלמרות שיש כיום בשוק יופי של מברשות איפור זולות מבית ביוטיקייר ו-WOW למשל, כאן יש סט מברשות בעלות (כולל משלוח) של כ- 300 ש"ח, משמע 75 ש"ח למברשת, מחיר סביר ביותר עבור התמורה שמקבלים.
F80:

Flat Kabuki

Flat Kabuki: Application of liquid or cream products to flat areas of the face such as the forehead and cheeks
מברשת קבוקי שטוחת ראש ודחוסה המיועדת להנחת מוצרים נוזליים וקרמיים, המתאימה עבור המייק אפים הנוזליים שלי בכלל והסמיכים יותר בפרט, כי עבור מייק אפ דליל מאוד כמו Vitalumiere Aqua Ultra Light Skin Perfecting Make Up של שאנל למשל ההנחה האידאלית היא עם האצבעות ולא עם מברשת שנוטה להשאיר סימני מריחה.
מהר מאוד היא הפכה לחביבה החדשה שלי ואני מוצאת את עצמי מניחה איתה גם BB Cream סמיכים יחסית כמו  Naked skin beauty balm broad spectrum spf20 -Urban Decay ו- BB Cream - Actively Correcting and Beautifying with SPF 50 PA+++ של Kiehl's .F82:

Round Kabuki

Round Kabuki: Blend mineral products onto the skin
עם המברשת הזאת עשיתי כמה ניסיונות, והמסקנה שלי היא שהיא מושלמת עבור מוצרים נוזליים וקרמיים, ובראשם מייק אפים במרקם cream to powder.
באיזשהו מקום היא הזכירה לי את מברשת הכוכב שלי, Full Coverage Face Brush של בובי בראון, שלא חשבתי שמסוגלת לקום לה מתחרה. ובכן, בואו נאמר שקמה לה סוג של מתחרה.
הכוכבת של בובי מתמודדת עם כל מרקמי המייק אפים ועושה עבודה מופלאה ולכן היא מבחינתי שילוב של ה- F80 עם ה- F82. בהתחשב בעובדה שהמברשת של בובי בראון עולה 270 ש"ח לפני הנחת מאפר, משמע כמעט כמו מחיר הסט של סיגמא כולו, תעשו אתן את החשבון.F84:

Angled Kabuki

Angled Kabuki: Buff cream blush or bronzer onto the skin
ה- Angled Kabuki היא פשוט קוסמת.
בשל המבנה שלה היא מומחית בהנחת ברונזרים, ולמרות שההמלצה היא להשתמש בה עבור המוצרים הקרמים שבחבורה, לא התאפקתי וניסיתי אותה גם עם הברונזרים המוצקים שלי, והתוצאה הייתה מצוינת.
עבור הנחת סמקים היא גם התגלתה כמוצלחת החל מהרגע שהגעתי לאופן האחיזה הנכון עבורי (נדרשת איתה מידה מסוימת של אימון, כי יד לא מיומנת עלולה ליצור "כתמים" של צבע בשל מבנה הסיבים הצפוף והדחוס שלה), ואני מצליחה ליצור עימה מראה לחיים מדויק ומחוטב כהלכה.F86:

Tapered Kabuki

Tapered Kabuki: Apply cream and liquid foundations onto the harder to reach contours of the face
עם המברשת המחודדת, מודה ומתוודה, ממש לא היה ברור לי בהתחלה מה לעשות.
ואז צפיתי בכמה וכמה סרטונים, קראתי כמה וכמה ביקורות, ופשוט התחלתי "לשחק" איתה.
היא מתאימה להנחת מוצרים קרמיים שונים, ובשל הצורה הייחודית שלה ניתן להגיע איתה בקלות רבה למקומות קשים יחסית לאיפור (כמו צידי האף ומתחת לעיניים) בפרט ולחטב ולהצליל איתה את הפנים בכלל. בנוסף גם היילייטרים למיניהם ימצאו בה פרטנרית טובה ביותר להארת עצם האף ואזור הרקות.

עכשיו אני יכולה להבין את כל המהללות ואף להצטרף אליהן ואני חושבת שהסט הזה מתאים הן למתאפרת מתחילה שזקוקה למברשות בסיס איכותיות, הן למתאפרת וותיקה שרוצה להעשיר ו/או לשדרג את אוסף מברשות הבסיס שלה והן למאפרת שמברשות נמצאות אצלה בשימוש יומיומי ונזקקת לכמה מברשות מכל סוג.
מבחינתי השלב הבא הוא להזמין את סט העיניים ,SYNTHETIC PRECISION KIT 5 BRUSHES ושימו לב שבאתר סיגמא יש כל חודש 10% הנחה בהזנת קוד בשלב ה- checkout, החודש הקוד הוא
MNSF2013
ומכל הסרטונים שראיתי על המברשות הכי אהבתי את של המתוקה הזאת (למרות שהיא לא שטפה את המברשות לפני...), קצר וקולע!

Thursday, August 1, 2013

מתקתקת, ועדיין על אוטומט


בתחילת חודש שעבר פרסמתי פוסט שסיפר על שיגרת האיפור היומיומית והאוטומטית שלי.
מאז הצטרפו לשידת האיפור שלי כמה מוצרים חדשים כשבשלב הזה של הקיץ עמידות היא שם המשחק, והמוצרים הללו "פיתו" אותי לתקתק שיגרה יומיומית עדכנית וכמובן שלספר לכן עליה, ובנקודה זו אני רוצה לעצור לרגע ולהיאנח.
לא קלים חייה של מכורה לאיפור. ובטח ובטח אם היא גם בלוגרית בתחום.
מצד אחד שטף המוצרים החדשים המגיחים לשוק הוא בלתי פוסק ועליה להתמודד עם אינסוף פיתויים יפהפים, ומצד שני היא כפופה למגבלות אובייקטיביות של זמן להתנסות, לכתוב ולצלם וכסף לרכוש אותם.
בהחלט לא קל.
אבל נתמודד :)


גילוי נאות: מוצרי לייף וקליניק התקבלו לסקירה מהחברות


החבורה שלפניכן מרכיבה לי מראה איפור מלא וזריז יחסית עם מוצרים נוחים לשימוש, אז בואו ונתחיל: 

השביעייה המנצחת! Naked skin beauty balm broad spectrum spf20 -Urban Decay

Naked skin beauty balm

הייתה לי התלבטות האם להזמין את ה- BB הזה משתי סיבות עיקריות:
1. בואו נודה בזה, יש לי מספיק BB Cream, לחצו כאן, כאן וכאן כדי לראות במו עיניכן
2. ה- BB הזה מגיע בגוון אוניברסלי אחד בלבד, וזה קצת הרתיע אותי אחרי שהתרגלתי שיש תמיד אפשרות לבחור בין 2 גוונים ומעלה.

אבל האריזה המלבבת והביקורות הטובות שקראתי עליו הכריעו לבסוף את הכף, והוא צורף להזמנה.

במאמר מוסגר אני חייבת אגב לומר שלמרות שהצטרפתי לטרנד ה- BB, לא קל לי איתו. הסיבה היא שלקח לי הרבה מאוד זמן להשלים עם העור הרחוק מלהיות מושלם שלי, כתוצאה מנמשים ומגיל התבגרות אקנתי במיוחד שהשאיר צלקות וכתמים, ומייק אפ תמיד היווה פיתרון מבחינתי ליצור בכל זאת איזושהי אשליה של עור מושלם. ה- BB כידוע נותן כיסוי קל עד בלתי נראה שמאלץ אותי להסתכל כמו שנאמר "לאמת העירומה" בעיניים ובחלוף הזמן אני לאט לאט לומדת לחיות עם זה בשלום. 

הנה כל התועלות של הפורמולה שלו, לפי החברה:
Perfects: Optical blurring pigment instantly evens out skin tone and minimizes pores, lines, wrinkles and redness.
Protects: SPF 20 shields skin from sun damage and Pepha®-Protect helps inhibit DNA damage.
Treats: Vitasource™ and dGlyage® firm skin, improve elasticity and provide measurable anti-aging benefits.
Primes: Extremely blendable formula creates a smooth finish so makeup goes on beautifully and stays put
Hydrates: Moisturizing but never greasy, Naked Skin Beauty Balm hydrates skin instantly and improves hydration over time.

In a clinical study, immediately after use:
• 65% of participants' complexion looked significantly improved.
• 59% of participants' skin looked significantly lifted.
• 68% of participants' skin hydration improved significantly
After 8 weeks of use:
• 93% of participants had significantly firmer, more lifted skin.
• 90% had significantly more radiant skin.
• 84% had a significant improvement in fine lines.
• Over 84% had significantly smoother and more hydrated skin.


הסוד במראה הטבעי והיפה שמתקבל איתו טמון לדברי Urban Decay בפורמולה הייחודית שמכילה פיגמנטים מתוחכמים המפזרים את האור, להבדיל מ- BB אחרים שמשתמשים בצבע להשגת כיסוי. 
במקרה שלי הגוון האוניברסלי שלו משתלב היטב עם עורי, וכפי שציינתי למעלה כמו כל BB אחר מעניק כיסוי קל ביותר. למרות היותו לחותי הוא לא מכביד או מעיק והברקות באזור ה- T התחילו איתו ללא פידור כעבור כ-4 שעות ועם פידור הברקה צצה באזור האף רק לאחר כ-8 שעות. 
לגבי התחייבויות לתועלות האנטי אייג'ינג (הרמה, מיצוק, שיפור במראה קמטוטים) לאחר 8 שבועות שימוש?
אני די סקפטית אבל מבטיחה שבמידה ומשהו מופלא יתרחש בעור שלי, אדווח על כך מיד! 
בכל אופן אני מסייגת ואומרת שלאלה שנמצאות בקצה הסקלה של גווני העור, קרי בהירות מאוד או כהות מאוד, ולאלה שניחנו בעור שמן מאוד הוא עלול שלא להתאים, אבל אם נשארים עם ציפיות ראליות, שהרי בסך הכל מדובר על BB Cream, זהו אחד המוצלחים והמומלצים לדעתי למרבית גווני וסוגי העור.Urban Decay -De-Slick Mattifying Powder

De-Slick Mattifying Powder

הפודרה הזאת מוגדרת כפודרת אנטי שיין היות ומכילה אבקת אורז הסופחת שומן ושמן עץ התה המרגיע ומחליק גם את העור הרגיש ביותר, ולמרות שהצבע שלה לבן, בהנחה על העור היא מתקבלת שקופה לחלוטין.
בתחושה שלי אני נמצאת כבר זמן רב בחיפוש אחרי פודרה שתצליח לעשות עבודה טובה בנטרול הברק שמופיע אצלי בפנים באזור ה-T ומצד שני לא "תהרוג" את המראה המואר והבריא שהמייק אפ או ה- BB התורן נותנים לעורי.
הפודרות של מאק, BLOT וה- MSF עושות עבודה טובה בגזרה הזאת, אבל אחרי שהתנסיתי בפודרה הזאת אני יכולה להעיד שהיא מנצחת, ובענק.
המרקם שלה אוורירי מאוד ורפרוף קליל עם המברשת אוסף מספיק חומר לפידור של האזור כך שכדאי להשתמש בה בקמצנות, והפלוס הגדול ביותר - היות והיא שקופה היא לא פוגמת במרקם של המייק אפ ולא הופכת אותו לקייקי ככל שחולפות השעות, והברקה קלה באזור האף בלבד מתחילה לבצבץ רק לאחר כ- 8 שעות!
ועל המארז הסגול ההורס שלה כבר דיברתי?Urban Decay -Naked Basics

Naked Basics

החלטתי לרכוש את הפלטה כי רציתי פלטה שתרכז מספר צלליות בסיסיות שתשתלבנה לי עם כל סגנון איפור שיעלה בדעתי, וה-Naked Basics נראתה מושלמת לכך. כשקיבלתי אותה לא האמנתי כמה שהיא פצפונת- מצד אחד הצלליות בה הן בדיוק בגודל של הצלליות שב- Naked וב- Naked 2, ומצד שני בגלל שהן רק 6 וללא מברשת היא קומפקטית ביותר.
אני מודה שאחרי שהתרגלתי לצלליות המבריקות של פלטת ה- NAKED המקורית היה לי קצת מוזר בהתחלה לגשת לצלליות האלה. מלבד השמאלית כל השאר הן מאט לחלוטין, אבל הזכרתי לעצמי שזה בדיוק מה שחיפשתי הפעם.
במבחן התוצאה מדובר כמובן בצלליות איכותיות כמו שאורבן דיקיי יודעים לנפק, השילוב שלהן מהווה בסיס נהדר לכל מראה איפור כפי שתראו בהמשך, והאריזה הקטנה פשוט מזמינה נשיאה בתיק.סווטצ'ים:


Naked Basics


Life החליטה להרחיב את ליין האיפור שלה, והוסיפה לו לאחרונה אייליינר טוש כחול ומסקרה.
כמה מילים לגבי המותג בגזרת הקוסמטיקה-
"מותג לייף הושק ב-1994 והיה המותג הפרטי הראשון בישראל והיחיד הפעיל בתחום האיפור והטיפוח. בשנת 2007 נכנס לראשונה לייף לתחום האיפור עם השקת עפרונות עיניים ושפתיים, גלוסים ולקים. ב-2009 הושקו צלליות, ב-2010 הצטרפה סדרת ניקוי הפנים. החל משנת 2011 החל לייף להשיק מוצרים בלעדיים וחדשניים במיוחד כמו דפי האויל קונטרול, לקים עם ריח, מסיר לק לחיץ, ספריי מייבש לק, לק המתייבש במהירות, סדרת מוצרי הגנה מפני השמש טבעיים  ועוד. מוצרי האיפור של Life מיוצרים במפעלים המובילים בישראל ובעולם וכוללים מגוון רחב של צלליות, ליפגלוסים, עפרונות לעיניים ולשפתיים, שפתונים עמידים, ברונזר, פודרה, לקים, סדרת טיפוח וניקוי לעור הפנים, סדרת טיפוח לציפורניים ועוד".Easy Eye Liner של לייף:

Easy Eye Liner

גם אייליינר טוש וגם כחול.
כחובבת אייליינר ג'ל שחור, כבר הייתה לו נקודת פתיחה פחות טובה אצלי. אבל בכל זאת התחלתי לשלב אותו בשיגרה היומיומית שלי, והיה לי קשה להתרגל אליו בהתחלה.
לתחושתי אייליינר ג'ל בשימוש עם מברשת מתאימה נותן לי שליטה מלאה בשרטוט הקו, דבר שבטוש בעל חוד מובנה נמנע ממני וכופה עלי להתאים את עצמי אליו.
מי שמכיר אותי יודע שאני לא מתמודדת טוב עם כפייה. 
אבל התגברתי על ההתנגדות הראשונית והתחלתי לתרגל ולהשתלט על השימוש בו, למרות שאני חייבת לומר שבהשוואה דווקא האייליינר טוש של בורז'ואה היה לי נוח יותר לעבודה.
הוא פיגמנטי מאוד ומספיקה נגיעה קטנה ממנו על העפעף כדי להתחיל ולקבל צבע כחול עמוק ומובחן, ומצד אחד לוקח לו כמה דקות להתייבש ולהתקבע, כך שאם אני לא נזהרת אז באזור ה- C הפנימי הוא נוטה להימרח בקלות, ומצד שני אחרי שהוא מתקבע ההסרה שלו הופכת לקשה ביותר והוא שורד לי בשקט על העפעף ללא דהיות ותזוזות שעות ארוכות, כשהמקסימום שאני הגעתי אליו לפני שנאלצתי להסירו כי רציתי ללכת לישון היו 14 שעות תמימות.
לחובבות ז'אנר גרסת האייליינר בטוש  ובמחיר של 59.99 ש"ח לפני מבצעים, הוא בהחלט יכול להוות רכישה ראויה.Perfect Lash Mascara של לייף:

Perfect Lash Mascara

המסקרה מתמקדת בהדגשת הריסים ומתן נפח דרמטי, ולדברי החברה הנוסחה החדשנית מבוססת על קומפלקס של פרוטאינים הפועלים לחיזוק והגנת הריסים וכוללת שלוש שכבות של שעווה מסוגים שונים המספקים אלסטיות וגמישות. בנוסף לדבריהם המסקרה קלה למריחה ומאפשרת דיוק מרבי במהלך ההנחה והודות למבנה המברשת של המסקרה, הכוללת סיבים צפופים, המפרידים, מאריכים ומעבים את הריסים באופן הומוגני, מתקבל מראה עוצמתי המדגיש את מבנה העין. בפורמולה נעשה שימוש בפיגמנט שחור, אשר מעניק לגוון הריסים הטבעי אפקט של צבע עשיר ועמוק.

אני חייבת לציין שבשביל מסקרה ממותג עממי הציפיות שלי לא היו גבוהות ולכן הופתעתי מאוד לטובה.
משיחה אחת של הריסים הדגישה אותם יפה ושתי משיחות נוספות כבר נתנו להן מראה מובחן ומרשים, ואכן מבנה המברשת אפשר לי להניח אותה בקלות, והחומר התייבש במהירות - אני מזכירה לכן שיש לי ריסים ארוכים באופן טבעי כך שיש מסקרות שעפעוף אחד או שניים מיד מכתימים לי את העור וכאן זה לא קרה.

מחירה 89.99 ש"ח לפני מבצעים ואני אהבתי אותה מאוד ואקנה אותה בעצמי בהמשך.
Urban Decay -Afterglow Glide-On Cheek Tint

Afterglow Glide-On Cheek Tint

אני אוהבת מאוד מוצרים קרמיים, משהו שהתפתח אגב רק בזכות לימודי האיפור המקצועי, כי לפני זה חששתי מהם ולא ממש הייתי בטוחה איך להשתמש בהם- על פניו היה נראה לי שקל יותר לרפרף מברשת על מוצר אבקה או אבן, ואין ספק שטעיתי.
מייק אפים, ברונזרים וסמקים קרמיים הם עמידים, קלים ונוחים לשימוש ופעמים רבות אעדיף דווקא אותם, כמו שקרה לי עם הסומק הזה.
ממש לא צריך לחשוש מהצבע המרוכז והחזק של גוון ה- CRUSH שנגלה לעין כשפותחים אותו לראשונה- הוא מטעה גם בעוצמה וגם בגוון שלו. "ליטוף" שלו עם כרית האצבע, הנחה בטפיחות על תפוחי הלחיים וטשטוש עדין ואני מקבלת הסמקה ורודה ויפה, שאינה דוהה או מיטשטשת אלא רק לאחר כ- 8 שעות.סווטצ':

Afterglow Glide-On Cheek TintSuperBalm Moisturizing Gloss של קליניק:

SuperBalm Moisturizing Gloss

ככלל, וכבר ציינתי זאת בעבר, קטגוריית מוצרי שפתיים היא הראשונה שאוותר עליה אם תאלצו אותי לבחור קטגוריות מועדפות בתחום האיפור. אבל אם כבר מוצרי שפתיים, אז אני וגלוסים זו תמיד הייתה אהבה ממבט ראשון.
לפי קליניק זהו גלוס טיפולי ועשיר בלחות, המייצב, מגן ומרגיע שפתיים מגורות ומעניק להן מגע של צבע, עמידות וברק.
הגלוס התגלה לשמחתי כלא דביק ולא מעיק מדי ואפילו עמד בהבטחת ה-Moisturizing שבשמו ונתן לשפתיים תחושה של ריכוך וליחוח.
הוא מתקבל כשקפקף וכמרבית הגלוסים החזיק מעמד יפה עד שהחלטתי לאכול משהו, ואני חושבת שאם אתן חובבות גלוסים כמוני ויש לכן הזדמנות לרכוש אותו במסגרת מבצעים (מחירו המלא הוא 110 ש"ח) אז הוא אחד המוצלחים בתחומו.
וזה המראה שמתקבל:

בעיקרון בימים אלה אני אוהבת לגוון בין השיגרה הזאת לקודמתה ומוסיפה ומפחיתה פה ושם מוצרים נוספים,
ואני רק יכולה לקנא בשלב זה של הקיץ הישראלי בשיגרת האיפור היומיומית של ביוטי בלוגרית/וולוגרית המתגוררת במדינה אחרת ואולי קרירה יותר, כמו שלה למשל: