Posts

Showing posts from April, 2014

Montserrat

Image
בחודשים שחלפו מאז שעברתי לברצלונה, התאהבתי לחלוטין בשכונותיה, ברחובותיה וכן כן- בחנויותיה, ואני לא מפסיקה לטייל בה בשאיפה להכיר כמה שיותר מקומות ולהבין בדיוק היכן אני חיה.
אך באותה נשימה חשוב לדעתי גם לגוון ולצאת קצת מחוץ לעיר אל הטבע, ובירור קצרצר גילה לי שיעד נהדר ליום טיול כזה יהיה ה- Montserrat, הר מיוחד במינו שהוא גם שמורת טבע יפהפייה.
אדגיש רק ואומר שאם זה ביקורכן הראשון ויש לכן מספר מצומצם של ימים, הייתי ממליצה קודם כל לקרוא את 2 הפוסטים הקודמים שפרסמתי על העיר וללכת לפיהם. אבל אם יש לכן יותר זמן או שזה כבר הביקור השני (או השלישי, הרביעי, החמישי...) שלכן כאן, אז הפוסט הזה הוא בדיוק בשבילכן!

מונסראט נמצא במרחק של כשעת נסיעה מברצלונה, וההגעה אליו פשוטה:
לוקחים את קו R5 מתחנת הרכבת Ferrocarrilsde la Generalitat (או בקיצור FCG) ב-Plaza España בברצלונה, שבעיקרון החל מ-8:36 יוצא כל שעה ומגיע עד מרגלות מונסראט.
ממרגלות ההר יש 2 דרכים כדי להגיע למעלה-

רכבל- יוצא כל 15 דקות ועולה להר תוך 5 דקות. יש לרדת מה- R5 בתחנת Montserrat-Aeri רכבת שיניים (Cremallera Funicularrack train)- יוצאת כל 20 דק…

A perfect 3some

Image
לאחר שסיימתי למפות ואז לבקר בכל סניפי Sephora שברחבי ברצלונה בהנאה רבה, הגיע הזמן להתרחב ולגלות חנויות נוספות, וב- 2 מהקניונים שכבר הזכרתי בפוסט השופינג בברצלונה קיימת חנות בשם Primorשבתוכה קיים יצוג של מותגי איפור מעניינים ואהובים עלי מאוד - בראש ובראשונה theBalm, ותחת תת החנות beautik ניתן למצוא שם גם את  Essence ,NYX, Sleek Catrice ,Wet N Wildומברשות של Real Techniques ו- Eco Tools (ואגב, האין זה סימלי ששמי הוא חלק משם חנות שכזאת??)


אבל אתן יודעות מה אומרים על כגודל הציפיות?
ובכן, הביקור בסניף שבקניון Mare Magnum היה מאכזב מאוד. כל הסטנדים של הרשתות שציינתי מעלה היו מוזנחים, מלוכלכים וחצי ריקים, וכמעט כל המוצרים בסטנד של theBalm היו פתוחים ומשומשים! בקיצור- מה שאני מגדירה כ"הזנחה פושעת" שגרמה לי להסתובב בחנות בייאוש ולצאת ממנה בידיים ריקות ותוך מלמולים כעוסים לעצמי על כך שלא ייתכן שייגרם לי עוול שכזה! ממש כמו לראות את הארץ המובטחת ולא (לרצות) להיכנס אליה.
הביקור בסניף שבקניון Gran Via 2 לעומת זאת היווה סוג של חוויה מתקנת כי הסטנדים היו עמוסים מכל טוב, לעומת הסטנד של theBalm…

Completely and utterly NAKED

Image
הרבה לפני שפתחתי את הבלוג שלי נהגתי לקרוא בשקיקה בלוגי ביוטי של בלוגריות מישראל ומהעולם, וכשנחשפתי דרכן לפלטת הצלליות שאין לי מילה אחרת כדי לתאר אותה מלבד אייקונית, הלא היא NAKED, וקניתי אותה פחות או יותר במקביל לפתיחת הבלוג - החלטתי שיש מספיק סקירות שלה בבלוגספירה ולא הרגשתי צורך להוסיף גם את שלי. וכך קרה גם עם NAKED 2. ואז הגיעה NAKED 3, אותה רכשתי בספורה בערך שבוע אחרי שהגעתי לברצלונה והפעם החלטתי שלמרות הבלוגספירה הרוויה כרגיל בסקירות שלה אני דווקא כן רוצה להצטרף לחגיגה:
אז הנה ה"שנקל" שלי על הפלטה.
אם תשאלו אותי מה לדעתי גרם להצלחה המסחררת של סדרת פלטות ה-NAKED, הרי יש מותגי איפור רבים וטובים שייצרו פלטות צלליות איכותיות שמעולם לא שמעתן עליהן, התשובה שלי תהיה- שיווק נכון ברשת שגרר באזז מעבר לכל דמיון והוכיח שוב את כוחו של האינטרנט בכלל ובלוגריות בפרט. גם העובדה שכל הזמן נוצרים חוסרים, בין אם אמיתיים או יזומים, של 3 הפלטות במלאי לא מזיק כמובן לחיזוק התחושה של "אני חייבת, חייבת, חייבת את הפלטה הזאת לפני שהיא תיגמר".
סדרת NAKED שייכת למותג האיפור המצוין Urban Decay ש…