Tuesday, June 23, 2015

ZOEVA Rose golden vol. 2 brush set

Zoeva הוא מותג גרמני שנוסד בשנת 2008 על ידי Zoe Boikou. השם Zoeva נוצר משילוב השם הפרטי (שביוונית משמעותו "חיים") עם המילה Eva, חווה- האישה הראשונה. על המברשות שלהם שמעתי במשך תקופה ארוכה ברחבי הרשת ואיכשהו בכל פעם שהגעתי לנקודה בה רציתי להזמין אותן או שהן אזלו מהמלאי באתר או שצץ משהו אחר שחשקתי בו יותר. בסופו של דבר הגיע הרגע, בוצעה ההזמנה ותוך מספר ימים ניגשתי לסניף הדואר כדי לאסוף אותן.
בספרד יש אתר חביב בשם Maquillalia שמכיל שפע של מותגי איפור מעניינים ו- Zoeva הוא אחד מהם, וממנו ביצעתי את ההזמנה.
לישראל אתן יכולות להזמין את המברשות מהאתר של Zoeva עצמו ובעיקרון גם מאתר Beauty Bay, אם כי בחיפוש שביצעתי לא נמצאים שם כרגע מוצרים של Zoeva.

תהיתי לא מעט איזה סט להזמין, והיה לי ברור אגב שבהזמנה הראשונה שלי מהמותג הזה אני רוצה להתנסות בסט ולא במברשות בודדות, וההתלבטות העיקרית הייתה בין הסט היפהפה Bamboo vol. 2 לבין Rose golden vol. 2. האחרון נבחר משום שיש בו בו יותר מברשות עיניים מפנים, עובדה שעונה לי על צורך כרגע, אבל אין לי ספק שבהמשך גם סט ה- Bamboo יצטרף לאוסף שלי.


Rose golden vol. 2
Rose golden vol. 2
המברשות הורודות מוזהבות מגיעות בתוך נרתיק מקסים, גדול ומרווח בצבעים תואמים. 

Rose golden vol. 2

Rose golden vol. 2
Rose golden vol. 2
Buffer brush #104

Buffer brush #104
Buffer brush #104


מברשת קבוקי בעלת ראש שטוח ודחוס שמזכירה לי מאוד את ה- F80 של Sigma, אם כי שטח הפנים של ה-Buffer brush מעט רחב יותר. גם היא, כמו ה- F80, מיועדת להנחת מוצרים נוזליים וקרמיים, והמבנה שלה מאפשר הנחה והטמעה שלהם בעור באופן אידאלי וללא השארת סימני מריחה. אני אוחזת בידית שלה כפי שאוחזים בעיפרון (משמע ממש בקצה הידית בחלק הקרוב לשערות) כדי לקבל מקסימום שליטה במברשת ובכך להפיק ממנה את הביצועים הטובים ביותר.
Luxe cheek finish brush #126

Luxe cheek finish brush #126
Luxe cheek finish brush #126


מברשת סומק לכאורה סטנדרטית, אבל בהחלט מפתיעה ביכולות שלה. היא רכה ונעימה להפליא, כמו גם כל שאר המברשות בסט, קל מאוד לאסוף איתה את הכמות הרצויה של הסומק ואז למקם את החומר בדיוק במקום המתאים על הלחיים. אני תמיד נמצאת בחיפוש אחרי מברשות סומק טובות, וה- Luxe cheek finish brush עונה על הציפיות שלי. אגב לקחתי אותה איתי לחופשה האחרונה שלי (כמו גם את כל שאר הסט) והיא שימשה לי גם כמברשת מצוינת הן לברונזר ל"חימום" והן לפידור כל הפנים.
Luxe face paint brush #109

Luxe face paint brush #109
Luxe face paint brush #109


המברשת הזאת היא הסיבה המרכזית לעובדה שרכשתי את הסט. עד לשבוע שעבר, בו רכשתי את 
Tahiti Bronzing Powder - Laguna של NARS המגיע עם  Ita Brush המפורסמת, לא הייתה לי מברשת מסוג זה באוסף. והכוונה היא למברשת דקה ושטוחה מאוד המתאימה לביצוע הצללות. מאז שקיבלתי את הסט אני מוצאת את עצמי משתמשת ב- Luxe face paint brush שוב ושוב, בטח לאור העובדה שיש לי עכשיו שפע של ערכות Contour & Highlight שאני נהנית לשחק איתן ושממש דורשות מברשות כאלה.
Luxe smoky shader brush #234

Luxe smoky shader brush #234
Luxe smoky shader brush #234


מברשת סטנדרטית לחלוטין להנחת צלליות, נוחה מאוד לשימוש ואוספת את הצללית מהפן ללא כל מאמץ מיוחד. כמו עם כל המברשות שיש לי מסוג זה אני מניחה את החומר על גבי העפעף (לאחר שהנחתי עליו פריימר עיניים) בטפיחות ולא בתנועות מריחה- זה אמנם לוקח טיפה יותר זמן אבל בסופו של דבר מתקבל מראה רווי יותר של הצללית על העפעף ויש פחות Fall out.
Luxe crease brush #228

Luxe crease brush #228
Luxe crease brush #228


מברשת לביצוע טשטושים ומעברי צבע על גבי העפעף, שונה מאלה שכבר ברשותי, הן באורך השערות והן בנפח שלהן, ומצאתי אותה קלה מאוד לשימוש. היא מתאימה לי בדיוק לאזור ה"בננה" אבל שימו לב שיש לי שטח עפעף רחב יחסית, אני חושבת שלבעלות עפעף קטן ו/או שקוע היא פחות תתאים ולהן הייתי ממליצה על מברשת 226 של MAC הדחוסה וה"מהודקת" יותר.
Smudger brush #226

Smudger brush #226
Smudger brush #226


מברשת לביצוע תיחומים לאורך קו הריסים, אחת הטובות שניסיתי. היכולת שלי להגיע איתה לרמת דיוק היא גבוהה מאוד בשל המבנה שלה. קשה להסביר את זה במילים אבל לרוב עם מברשות מסוג זה התקשיתי מאוד ליצור קו תיחום מדויק ולא גס, ואילו עם ה- Smudger הפעולה הזאת הפכה לפשוטה ביותר.
Brow line brush #322

Brow line brush #322
Brow line brush #322


המברשת הזאת נועדה, כפי ששמה מסגיר, למילוי ותיחום הגבות. כבר ציינתי בפוסטים קודמים שהתברכתי בגבות עבות ומלאות באופן טבעי, ועד לפני מספר חודשים לא השתמשתי בעקביות בשום מוצר גבות עד שגיליתי את Gimme brow המעולה של Benefit המגיע עם מברשת מובנית.
לכן ה- Brow line brush הוסבה אצלי לאחר כבוד לביצוע תיחומים בקו הריסים, חדים יותר מאלה שאני עושה עם ה- Smudger, ומההתרשמות שלי ממנה נוח מאוד לדייק איתה כך שגם לייעוד המקורי שלה היא תהיה טובה מאוד עבור מי שכן ממלאת ותוחמת את גבותיה.
Wing liner brush #317

Wing liner brush #317
Wing liner brush #317


ההפתעה הנעימה ביותר של הסט מבחינתי זו המברשת הנהדרת הזאת. גילוי נאות: אני יודעת לצייר אייליינר היטב, אבל אני ממש לא אוהבת. הרבה פעמים אין לי זמן/סבלנות/חשק להתעסק עם זה והעדיפות שלי תמיד תהיה לעיפרון עיניים במקום.
אבל אז הגיעה המברשת הזאת והפכה את הנחת האייליינר ג'ל לכל כך מהירה, ואת שרטוט הכנף לכל כך קל, שאסתכן ואומר שמלאכת הנחת האייליינר הופכת לעיתים קרובות אפילו למהנה (!). בהחלט לא ציפיתי לכך ממנה ואני מאוהבת.מחירו של הסט 65 יורו, לא זול אבל הגיוני עבור 8 מברשות איכותיות ונרתיק איפור, ולאחר גם מספר חפיפות בהן לא הייתה כל נשירה אפשר להבין למה המברשות של החברה הזאת נחשבות לשם דבר בעולם האיפור. אני מחכה בכיליון עיניים להזדמנות להתחדש בסט נוסף!

Tuesday, June 16, 2015

...Here comes the KIKO sun

חזרתי לפני יומיים מחופשה בת שבוע באי האיטלקי סרדיניה, שהמאפיין העיקרי שלו הוא ים וחופים אינסופיים ויפהפים. רק תראו:

Spiaggia di Simius
Spiaggia di Tuerredda


ויחד עם החופים המהממים האלה מגיע דבר אחד שאי אפשר להימנע ממנו והוא: שמש. הרבה מאוד שמש. ולשמש יש חשיבות גדולה עבורנו כי תאי העור מסוגלים לייצר ויטמין D (ההכרחי לספיגת הסידן החיוני לשמירה על רקמת העצם) מכולסטרול עם החשיפה לאור השמש, אבל כולנו גם יודעות מהם הסיכונים הטמונים בחשיפה לא מבוקרת אליה.
ביכולת שלנו להיחשף לשמש עם/בלי להישרף טמונה גם הגנטיקה האישית- במקרה שלי השילוב של אמא ממצרים עם אבא מגרמניה יצר גוון עור בהיר שמשתזף בקלות, אם כי חשיפה מוגזמת לשמש בהחלט תהפוך אותי קודם כל לאדומה ורק אחר כך לשזופה. לכן נערכתי מראש לחופשה הזאת ותכננתי לרכוש מוצרי הגנה מהשמש כשבראשי כבר הנחתי שזו עומדת להיות הוצאה גבוהה, כי ניסיון העבר לימד אותי שהמוצרים הללו אינם זולים כלל וכלל.
ואז נחת בתיבה שלי מייל מקיקו האהובים שהודיע שיש מבצע של 30% הנחה על ליין מוצרי ההגנה מהשמש ובנוסף ברכישה של 3 מוצרים מהסדרה מקבלים גם תיק רחצה בצבע אדום בוהק!
לא נזקקתי ליותר מכך כדי להזדרז ולצאת מהבית לכיוון החנות.
שם גיליתי למרבה השמחה שמדובר בלא מעט מוצרים המקיפים את כל תחום השמש ובמחירים אטרקטיביים ביותר שגרמו לי להתלבטות קשה מה לקנות.
בסופו של דבר נבחרו 3 המוצרים הבאים:

Protectores solares

Protectores solares

Wet & Dry Sunscreen Spray SPF 20

Wet & Dry Sunscreen Spray SPF 20
Wet & Dry Sunscreen Spray SPF 20


תרסיס הגנה לפנים ולגוף, עמיד במים, שניתן לרסס גם על עור רטוב והמספק הגנה בינונית. הוא מיועד לעור שמשתזף אבל נשרף בחשיפה ממושכת מדי לשמש- משמע בדיוק מה שאני מחפשת.
מעבר לעובדה שמדובר במוצר נוח להפליא לשימוש, נספג במהירות רבה ואכן נותן את ההגנה הנדרשת, יש לו גם ריח נהדר שעושה חשק להתמרח בו שוב ושוב, דבר חשוב ומומלץ כשנמצאים בשמש במשך שעות ארוכות כפי שאני הייתי.

בכמות של 150 מ"ל מחירו המלא הוא 15.90 יורו, ולאחר ההנחה שילמתי 11.10 יורו.


After Sun Milk

After Sun Milk
After Sun Milk


מכיוון שאני מכירה את עצמי ידעתי שלא משנה כמה אקפיד, בסופו של דבר אזדקק לתכשיר שייקל על האדמומיות שתופיע באזורים מסוימים בהם אני רגישה יותר, כמו הברכיים, המחשוף והאף. ה- After Sun Milk הוא קרם מלחח לפנים ולגוף למריחה לאחר החשיפה לשמש, כאשר לצד המטרה של ליחוח והרגעת תחושת הבעירה בעור הוא גם מבטיח לשמר ולהאריך את השיזוף שהתקבל. אני מצאתי אותו יעיל ומועיל מאוד להרגעת העור, השתמשתי בו בסוף כל יום לאחר המקלחת ואני ממשיכה להשתמש בו גם עכשיו בתקווה שהוא אכן ישמר את תוצאות השיזוף לאורך זמן.

בכמות של 200 מ"ל מחירו המלא הוא 15.90 יורו, ולאחר ההנחה שילמתי 11.10 יורו.


Dry Oil Hair Sunscreen SPF 6

Dry Oil Hair Sunscreen SPF 6
Dry Oil Hair Sunscreen SPF 6


במסגרת הליין קיקו השיקו 2 סוגי תרסיסים לשיער. האחד הוא סרום לשימוש אחרי החשיפה לשמש, והשני הוא המוצר שלפניכן, Dry Oil Hair Sunscreen, אותו מניחים לפני החשיפה לשמש והוא מגן על השיער מפניה.
אהבתי מאוד את הקונספט של שמן יבש, כזה שאני מרססת על השיער והוא לא מותיר אותו שומני או כבד, ואפשר לרסס אותו הן על שיער יבש והן על שיער רטוב. בשני המקרים מתקבל מראה מבריק ויפה ואם זה משלב גם הגנה מהשמש, ולו מינימלית, עבור השיער שלי- זה הופך אותו למוצר שנכנס לשימוש יומיומי שוטף ולא רק עבור חופשות שמשיות.

בכמות של 100 מ"ל מחירו המלא הוא 12.90 יורו, ולאחר ההנחה שילמתי 9 יורו.יש בליין ה- Protectores solares של קיקו עוד מוצרים רבים, כולל כאלה לשיזוף עצמי, ושוב הם הוכיחו מבחינתי את היותם שחקן משמעותי בשוק הקוסמטיקה, כזה שמציע איכות, מגוון ותמחור הוגן.
נותרה רק השאלה הנצחית- מתי הם כבר יפתחו סניפים בישראל (או לכל הפחות יאפשרו הזמנת מוצרים באינטרנט לארץ) כדי שגם אתן תוכלנה להנות מכל היופי הזה?


שימו לב שזו ההזדמנות האחרונה להירשם ל- Giveaway שלוש השנים בבלוג
ההרשמה נסגרת מחר- 17.6!

הפרס לזוכה במקום הראשון, לחצו כאן למעבר לפוסט ה- Giveaway 

Tuesday, June 9, 2015

A good Selfie

כמי שמתגוררת במרכז אחת הערים המתוירות ביותר בעולם, המחזה של אנשים עם מקל Selfie שנכנסים לפוזיציית צילום סלפי הוא יומיומי. ואני בהחלט יכולה להבין למה- יש בברצלונה מזג אוויר שמשי נהדר במרבית ימי השנה, והעובדה הזאת בשילוב עם אתרי תיירות מהממים ביופיים מהווים גן עדן לכל אותם חובבי הסלפיים שמחפשים רקע טוב לצילום.
אני לחלוטין לא נמנית על הקהל הזה והפעמים היחידות שתמצאו אותי בצילומי סלפי הן כי מישהו אחר ביקש ממני להצטלם איתו, כמו למשל כאן:עם אחותי המקסימה!ולכן כשראיתי ש- Too Faced השיקו פלטת סלפי, היה לי ברור לגמרי שאני לא רוכשת אותה. וכמו שאתן יכולות לראות, לא ממש עמדתי במילה שלי... ולמה זה קרה? כי מי שעוקבת אחרי הבלוג יודעת שאני מאוד אוהבת חידושים והמצאות בעולם הקוסמטיקה, גם אם הם הכי גימיקיים שיש. גם הפעם האהבה הזאת גברה על שיקול הדעת הישר שלי, וכך מצאתי את עצמי מניחה את הפלטה בסלסילת הקניות באחד מביקוריי האחרונים בספורה.

Too Faced #TFNOFILTER Selfie PowdersToo Faced #TFNOFILTER Selfie Powders
Too Faced #TFNOFILTER Selfie Powders


אז על מה מדובר?
זוהי פלטת קרטון פונקציונלית ודקיקה להפליא המכילה מראה ו- 3 פודרות במרקם של Cream to powder, המיועדות לחקות את האפקט של פילטרים לתמונות על ידי שימוש בטכנולוגיית Light-fragmenting (ושימו לב שאלה אינן פודרות למטרות קיבוע האיפור או הענקת מראה מאט).
הפלטה הזאת היא פרי מוחו של אחד ממייסדי החברה, Jerrod Blandino, שרצה ליצור מוצר כדי שנשים יוכלו להשתמש בהאשטאג  #nofilter באופן כן. הוא גם הגדיל לעשות ושם על האריזה תמונות של הכלב שלו עם הפילטרים השונים כדי להמחיש את האפקט שהפודרות אמורות להשיג.


Too Faced #TFNOFILTER Selfie Powders

Too Faced #TFNOFILTER Selfie Powders


3 הפודרות הן:

Sunrise- הצהבהבה, להבהרה ונטרול אדמומיות
Totally Toasted- החומה, לחימום מראה הפנים כולו
Moon River- הסגלגלה לבנדרית, להארת והחייאת העור.
ניתן להשתמש בכל אחת בפני עצמה או לערבב אותן יחד ואז להניח על העור.
שלושתן מכילות שימר עדין מאוד ואני מופתעת לומר שלמרות הסקפטיות המתבקשת לגבי מוצר "פינוק" כזה אני מוצאת את עצמי שולחת אליו את היד שוב ושוב כדי לקבל את הגימור הרצוי, ואני רואה שיפור, עדין מאוד אמנם אבל עדיין שיפור, לטובה בתוצאה הסופית של האיפור גם מבלי להצטלם איתו.
אני חושבת שלמי שאוהבת להצטלם הרבה הפלטה הזאת תהווה תוספת מצוינת לאוסף, כמו גם למי שאין ברשותה פודרות למטרות הללו של הבהרה, חימום או הארה או למי שמעוניינת להעשיר את מגוון הפודרות שלה.Too Faced #TFNOFILTER Selfie Powders


Too Faced לא מפסיקים להשיק עוד ועוד מוצרים חדשים ומעניינים, אני ממליצה להתעדכן מדי פעם ולראות מה חדש אצלם ואם יש את האפשרות אז גם להתנסות- עדיין לא נתקלתי במוצר שלהם שהיווה עבורי אכזבה.ויש עוד זמן להירשם ל- Giveaway שלוש השנים בבלוג, שימו לב שאחד מהמוצרים הוא היילייטר יפהפה של Too Faced, ההרשמה נסגרת ב- 17.6!


הפרס לזוכה במקום הראשון, לחצו כאן למעבר לפוסט ה- Giveaway 

Monday, June 1, 2015

A tale of two palettes

כמישהי שעברו תחת ידיה אינספור פלטות צלליות ממותגים שונים, כולל סינון מאסיבי ביותר שביצעתי לפני המעבר לברצלונה, סינון שבסופו ארזתי ולקחתי איתי לכאן פלטות בודדות, אני מוצאת את עצמי מתחדשת בסוג המוצר הזה בשנה וחצי האחרונות ממש בפינצטה. כבר ציינתי שאני אוהבת פלטות מרובות צלליות, ובשלב זה של הידע והניסיון שיש לי אני רוכשת רק את המובחרות ביותר- אלה שמציעות לי מגוון, איכות, חדשנות וכמובן מראה חיצוני שיגרום לי לחשוק בהן.
2 הפלטות הבאות נרכשו לאחר "חקר שוק" נרחב ומתוך ההבנה שהן מחדשות ומוסיפות לי לאוסף והופכות אותו למעניין יותר, בדיוק כמו שאני אוהבת.A tale of two palettes

Tarte 
Tartelette Amazonian clay matte palette


Tartelette Amazonian clay matte palette


זו הפעם הראשונה שנסקר בבלוג מוצר של חברת Tarte ואני אומרת את זה בצער רב, כי למרות שיש לי סניף ספורה ליד הבית המותג הנהדר הזה הוא אחד מאלה שלא קיימים בו (כמו גם Hourglass ,ANASTASIA BEVERLY HILLSLAURA MERCIER, BECCA, KAT VON D ו- STILA) ומשום מה נמצא רק בסניפי ספורה בארה"ב.
Tarte נוסדה בשנת 1999 בדירתה הניו יורקית של Maureen Kelly, לאחר שזו חיפשה ולא מצאה איפור ממוצרים טבעיים ו"בריאים" לפי הגדרתה, שגם מגיע בעיצוב שמושך את העין.
קרוב ל- 16 שנים אחרי והחברה מתגאה בייצור קבוע של מוצרים איכותיים, מעניינים, נטולי פרבנים, שמנים מינרליים ושאר מרכיבים שנחשבים מזיקים, והכל מגיע באריזות אסתטיות להפליא.

לקראת סוף שנה שעברה החברה חגגה 15 שנות פעילות והשיקה את פלטת Tartelette Amazonian clay matte palette המכילה 12 צלליות. עד כאן נשמע שיגרתי למדי, לא? אז זהו, שלא. קודם כל מדובר בפלטה שהצלליות בה עשויות מאחד החומרים האהובים ביותר על טארט, Amazonian clay, חימר מגדות נהר האמזונס שמזין את העור, מנטרל שמנוניות ומעניק לעור מראה כללי חלק. בנוסף הן גם מכילות ויטמין E ופיגמנטים מינרליים.
והייחוד של הפלטה, זה שמבדיל אותה מאחרות (לטוב ולרע), הוא שכל אחת מ- 12 הצלליות היא מאט לחלוטין. כן, כן, ללא טיפת שימר, גליטר או כל נצנוץ שהוא.
והעיצוב? קומפקטי בצבעי סגול וזהב מקסימים ועם מראה גדולה ונוחה.
כשנסעתי לאמסטרדם לפני 3 חודשים ועשיתי הזמנה מספורה ארה"ב לשם רציתי מאוד להזמין מטארט גם מייק אפ וקונסילר, אבל החשש מלטעות בגוון גבר עלי ולכן הלכתי "על בטוח" והזמנתי רק את היפהפייה הזאת.
הפלטה מסודרת כך שכל שורה של ארבע צלליות יוצרת מראה איפור משל עצמה, כמובן שזוהי רק "הצעת הגשה" וכל אחת יכולה לשלב ביניהן ככל העולה על רוחה.


Tartelette Amazonian clay matte palette


הבעיה העיקרית שקיימת עם צלליות מאט היא החוסר בפיגמנט, מה שיוצר מצב שצללית יכולה להראות בפן מרשימה מאוד אבל בהנחה על העפעף לא מקבלים כמעט כלום, ושמחתי לגלות שכאן זה לא המקרה.
טארט הצליחו ליצור פלטה שכל צללית וצללית בה מפגינה נוכחות ועמידות על העפעף (כמובן בשימוש עם פריימר מתחת), אם כי חובבת היילייטרים שכמותי לעולם לא תוכל להסתפק רק במראה מאט, ולכן אני תמיד משלבת אותן עם לפחות נגיעה של צלליות שימריות, כמו אלה שתכירו בפלטה הבאה.סווטצ'ים:

שורה עליונה


Tartelette Amazonian clay matte paletteשורה אמצעית

Tartelette Amazonian clay matte paletteשורה תחתונה

Tartelette Amazonian clay matte paletteNARS
NARSissist Dual intensity eyeshadow palette

NARSissist Dual intensity eyeshadow palette


NARS. החברה שמייצרת מוצרים כל כך טובים באריזות קלאסיות, ומרשה לעצמה לתמחר אותם במחירים שערורייתיים. להבדיל מטארט מוצרי נארס כן מופיעים מעת לעת בבלוג, אבל אני מודה שהמוצר צריך להיות מאוד מאוד מוצלח ומהולל כדי שאחליט לרכוש אותו ללא יסוריי מצפון על תג המחיר.
אחת ההשקות האחרונות שלהם הייתה Dual intensity eyeshadow, צלליות בודדות בטקסטורה ייחודית משנת צורה, כך שהתוצאה המתקבלת בהנחה עם מברשת יבשה לעומת עם מברשת לחה- שונה.
מחירה של צללית בודדת הוא 29$. שערורייתי, כבר אמרתי?
אבל כשראיתי שהושקה פלטה המכילה 8 צלליות כאלה, הייתי מוכנה "לבלוע את הצפרדע" וחיכיתי בסבלנות עד שהיא נחתה באותו סניף ספורה הקרוב לביתי. ומיד קניתי אותה.
הפלטה הזאת מהממת. החל מאריזת המראה החיצונית עם הכיתוב NARSissist עליה ועד למראה ומרקם הצלליות שטמונות בתוכה. לא אגזים אם אומר (וכל מי שהיא אספנית איפור תזדהה איתי) שממש כאב לי הלב להתחיל להשתמש בה ולפגום בשלמות...
אבל אני כאן כדי להתנסות ולספר לכן אז צילמתי אותה לפני השימוש כדי שתהיה לי מזכרת, חשקתי שיניים, התמודדתי עם הכאב בגבורה ו...התחלתי לשחק איתה.


NARSissist Dual intensity eyeshadow paletteסווטצ'ים:

שורה עליונה

NARSissist Dual intensity eyeshadow paletteשורה תחתונה


NARSissist Dual intensity eyeshadow palette


קודם כל אי אפשר להתעלם מכך שהיא מהווה את הניגוד המושלם לפלטה של Tarte. כל הצלליות כאן הן שימריות ביותר, אבל בצורה כל כך איכותית ויפהפייה שלמרבה המזל זה לא מיתרגם על העפעף למראה מוגזם. בנוסף וכפי שציינתי קודם, היא משתלבת נהדר עם צלליות מאט תחתיה כמו גם בשימוש בפני עצמה, כך שלמרות תג המחיר הגבוה- מבחינתי מדובר בהשקעה משתלמת.
כאן המקום להדגיש שלדעתי זו פלטה ל"מתקדמות". משמע לא למי שרק מתחילה את אוסף הצלליות שלה (שאותה הייתי מפנה לפלטת ה- Naked 1 למשל), אלא למתאפרת שכבר יש לה אוסף מגוון ונמצאת בחיפוש אחרי אותה פלטה מיוחדת ויוצאת דופן כמו ה- NARSissist שלפניכן.


היא מגיעה עם מברשת מספר 49 המתאימה בדיוק להנחת צלליות בטקסטורה שכזו:

מברשת מספר 49

2 הפלטות הן Limited edition, מה שאומר שלמרבה הצער בשלב כלשהו הן תעלמנה מן המדפים. את הפלטה של Tarte ניתן למצוא באתר של ספורה, לחצו כאן, אם כי הוא אינו שולח לישראל ולכן יש צורך להיעזר בחברת שילוח.
גם את ה- NARSissist לא הצלחתי לאתר באתרים ששולחים לארץ, אבל גם היא נמצאת באתר של ספורה. ואגב, באתר Kiss and makeup יש את צלליות ה- Dual Intensity הבודדות.
במידה ואתן מכירות אתרים ששולחים את הפלטות הללו לישראל, אשמח כמובן שתשתפנה אותי בתגובות!


אם עדיין לא נרשמתן ל- Giveaway שלוש השנים בבלוג, זה הזמן, הוא נסגר ב- 17.6:

הפרס לזוכה במקום הראשון, לחצו כאן למעבר לפוסט ה- Giveaway