Sunday, January 29, 2017

Lipstick is my vice

באמצע שנה שעברה Urbay Decay השיקו את ליין ה- Vice Lipsticks שלהם, שמכיל לא פחות ולא יותר מ- 100 (!) גוונים ב- 6 גימורים שונים. קראתי סקירות עליהם בבלוגים, צפיתי בסרטוני יו טיוב שדיברו עליהם וכמישהי שתמיד אומרת ששפתונים נמצאים אצלה בתחתית רשימת קניות האיפור אמנם הסתקרנתי, אבל לא מספיק כדי לרכוש אחד מהם- גם כשהם סוף סוף נחתו בספורה ספרד.
ואז עשיתי הזמנה של קיטים מספורה ארה"ב שבאחד מהם היה Vice Lipstick בגודל מלא שמצא חן בעיני, ולפני כחודש כשעברתי ליד הדוכן של UD בקורטה אינגלז ראיתי שהגיע אליהם המארז Full frontal reloaded שמכיל 5 שפתוני Vice ואת הפריימר לשפתיים במחיר משתלם ביותר, ועכשיו אני הבעלים הגאים של 6 שפתונים מתוך ה- 100, ותרשו לי לומר לכן שהיד עוד נטויה.. 
למה? תמשיכו לקרוא!Vice LipsticksVice Lipsticks

714
Mega matte

714714


ה- 714 הגיע במסגרת הקיט שהזמנתי מספורה. הוא אדום בוהק עם תת גוון כתמתם וכפי שמצוין עליו הוא מאט לחלוטין. כמישהי ששנים העדיפה ליפ גלוסים על פני שפתונים אתן יכולות להבין ששפתונים בגימור מאט, שלא לומר מגה מאט כמו במקרה שכאן, הם הפחות אהובים עלי. 
אבל להבדיל משפתוני מאט אחרים שניסיתי ה- 714 של UD נמרח בקלות על השפתיים (וכמובן שגוון כזה דורש הנחת תוחם קודם כל), לא מייבש אותן ומתקבע עליהן במהירות.
למי מכן שאוהבת גימור מאט אני בהחלט חושבת שכדאי לנסות את שפתוני ה- Mega matte מסדרת ה- Vice. 

Full frontal reloaded

Full frontal reloadedFull frontal reloadedFull frontal reloaded

כשראיתי את המארז הזה באתר האינטרנט האמריקאי של UD אני מודה שחשבתי לעצמי שאם הוא יגיע לספרד אני אקנה אותו. כשנתקלתי בו סוף סוף בקורטה אינגלז, עשיתי סווטצ'ים וראיתי את המחיר- לא חשבתי פעמיים.
המארז עלה 53 יורו, ואם מחיר שפתון אחד הוא 18.5 יורו ומחירו של עיפרון השפתיים הוא 18.90 יורו, כך שסך השווי האמיתי של המארז הוא 111.4 יורו, נראה ברור למה לא היססתי לגבי הרכישה הזאת.
הקופסה עצמה יפהפייה, מושקעת וממותגת, ואין לי שום כוונה להעביר את השפתונים, שגם האריזה שלהם נהדרת בעיני, למגירת השפתונים בשידת האיפור שלי. מגיע להם להישאר בתוך הקופסה על שידת האיפור.

Full frontal reloadedומה במארז?


1993
Comfort matte

19931993


הנה לפניכן גימור שפתון מנצח, כזה שמאפשר להנות מכל העולמות. מצד אחד גימור מאט (אך לא מת) ואטום ומצד שני מרקם קרמי ונעים על השפתיים, כזה שמצליח גם להיות לא דביק או מעיק.
ואמנם שפתונים בגוונים חומים ככלל לא חביבים עלי, אבל החום הזה? וואו! חום ברונזר חי, שיחמיא מאוד לאיפור עיניים טבעי בגווני אדמה עם נגיעות של שימר. שפתון מקסים!

Snitch
Sheer

SnitchSnitch


גווני שפתונים מהסוג הזה, של כתום-ורוד ניאוני, תמיד מזכירים לי את הקליפים ב- MTV בשנות ה- 80. שיער מוגזם, ביגוד מוגזם ואיפור מוגזם. תוסיפו לזה גם גימור מסוג Sheer, שהוא יחסית שקפקף, וקיבלתם שפתון שהוא בעצם די גלוס. 
לכן אצלי שפתון מסוג זה יבוא תמיד בשילוב עם שפתון אחר, כהה ואטום יותר מתחתיו, כך שהוא יעצים ויחמיא לו בצורה מתונה.

Big bang
Metallized

Big bang
Big bang


זה שפתון שבחיים לא הייתי קונה מיוזמתי. 
שאני אשים שפתון ורוד מטאלי ועמוס בשימר? אז זהו, שכן! 
השפתון הזה פשוט מתקבל יפהפה על השפתיים, מחמיא ביותר ואם חשבתי שאשמור אותו רק לאירועים מיוחדים בשעות הערב המאוחרות, אז בגלל שגיליתי שהוא כל כך לביש הוא משמש אותי גם ביום יום.
בנוסף, מפני שהוא מבריק ועמוס בשימר, הוא מחייה כל שפתון מאט שאני מניחה מתחתיו ובכך מאפשר לי להרחיב ולגוון את אוסף השפתונים הקיים שלי. מומלץ מאוד!
Gash
Cream

GashGash


Gash הוא מסוג השפתונים שדורשים הרבה עבודה. הרבה. ולמה הכוונה? 
יש שפתונים שדורשים אפס מאמץ - אלה שניתן להניח מבלי להסתכל אפילו במראה. ויש שפתונים שדורשים מינימום מאמץ, קרי מחייבים הנחה תוך הסתכלות במראה אבל מתיישבים היטב על השפתיים לאחר פחות מדקה של עבודה. 
ואז יש שפתונים כמו Gash. שמחייבים הנחת תוחם. ואז הנחה הדרגתית וזהירה שלהם. ואז תיקונים. ואז עוד קצת תיקונים. ויישורים, וסידורים. ובסוף מתקבלת תוצאה מהממת אבל אז את מחייכת ורואה שבשל הגימור המאוד קרמי שלהם גם כל השיניים הקדמיות שלך זכו לטעימה מהשפתון.. אז כן, הרבה עבודה.
יש לו גוון דובדבן הורס והוא נעים מאוד על השפתיים, אבל בשל העבודה שהוא דורש (ובכנות? אחרי ההשקעה בהנחת בסיס מושלם, טשטוש צלליות עד המקסימום, שרטוט האייליינר וביצוע הצללות והארות, למי יש כוח גם לעבודה על השפתיים?) הוא נשמר אצלי לאירועים מיוחדים בלבד.

Seismic
Sheer shimmer

SeismicSeismic


הגוון של השפתון, סגול עמוק, נראה לי מאיים במבט ראשון, אבל גם כאן הגימור שלו Sheer shimmer משחק תפקיד מכריע. כי בסופו של דבר על השפתיים מתקבל גוון סגול עדין ומחמיא עם טיפ טיפה נצנוץ, ולהבדיל מ- Snitch שהגוון שלו בגימור Sheer הופך אותו לשקוף מדי, את Seismic ניתן "ללבוש" לבד, בלי שום תוספות, כאשר מתחשק מראה קליל ויפה. זוכרות את השפתונים שניתן להניח מבלי להסתכל אפילו במראה? אז זה בדיוק Seismic.סווטצ'ים:
מלמעלה למטה, לפי סדר הופעת השפתונים בפוסט

סווטצ'ים

Ultimate ozone

Multipurpose Primer Pencil
Ultimate ozone


אני מודה ומתוודה שעד לרכישת המארז הזה כלל לא ידעתי של- UD יש עיפרון פריימר לשפתיים. היחיד שהכרתי וניסיתי עד היום היה ה- Prep+prime של MAC. 
ההמלצה היא להשתמש בו בתחילה כתוחם כדי למנוע "דימום" של השפתון ואז למלא איתו את כל השפתיים כדי שישמש כ"דבק" שיחזיק ויאריך את עמידות השפתון שמניחים מעליו לעד 8 שעות ברציפות.
בנוסף הוא משמש כ"קיסם אוזניים", משמע מנקה ומחדד קצוות, ממלא קמטוטים ואפילו מנקה כתמי מסקרה לאחר הנחתה.
אני אוהבת מוצרים באיפור שהם "קוסמים", וה- Ultimate ozone הוא בדיוק כזה. 
התחושה שלו על השפתיים היא כאילו הוא בכלל לא שם, כבר פלוס ענק למוצר שהוא פריימר, ומצאתי שכשאני מניחה אותו כל השפתונים שלי, לא רק אלה של UD, יושבים טוב יותר ונראים טוב יותר. 
בשנה האחרונה הפכתי לחובבת שפתונים נוזליים מושבעת, שהרעה החולה של כולם, ללא יוצא מן הכלל, היא שהם מדגישים כל קמטוט וכל יובש שקיים בשפתיים ברמה המיקרוסקופית. 
אבל גם הם לא יכולים לעמוד נגד ה- Ultimate ozone, שפשוט מאלץ אותם "לשבת בשקט" על השפתיים ולהראות מושלמים. רק בשביל לגלות אותו היה לי שווה לרכוש את המארז הזה, בחיי. 
חמשת שפתוני ה- Vice הם הדובדבן שבקצפת!


Ultimate ozone
ואחרי ההתנסות החיובית הזאת עם ליין שפתוני ה- Vice אתן רק יכולות לנחש כמה שמחתי לשמוע ש- UD משיקים עכשיו את ה- Vice liquid lipsticks, אני מחכה כבר לנסות גם אותם!

בינתיים אתן מוזמנות לצפות בסרטון שכולו סווטצ'ים של 100 שפתוני ה- Vice:

Saturday, January 21, 2017

Beautylish lucky bag 2017

אתר האינטרנט האמריקאי Beautylish מכיל מגוון של מוצרי קוסמטיקה ממותגים שונים, והוא שולח ישירות לספרד, כמו גם לישראל.  תוכלו למצוא אצלם מותגים שווים כמו Anastasia Beverly Hills, Becca, Charlotte Tilbury, It cosmetics ועוד רבים וטובים. השילוח שלהם מהיר יחסית, מתבצע על ידי שליחים ומשקלל בתוכו מראש את עלות המיסים במדינת היעד, מה שאומר שמשלמים יותר על המשלוח אבל אין "הפתעות" נוספות במכס. 
פעם בשנה, לקראת סוף דצמבר, הם מוציאים למכירה באתר את ה- Lucky bags, המבוססות על המסורת היפנית של "שקיות הפתעה" שרוכשים בסכום מסוים מבלי לדעת מה הן מכילות. האמונה היא שהם מביאות מזל ומסייעות לפתיחת השנה החדשה ברגל ימין.
כשראיתי את הפרסום בסוף שנת 2015 באתר Beautylish קצת נרתעתי מלשלם 75$ על "שקית" מוצרי קוסמטיקה שאין לי מושג מה היא מכילה, למרות שהם מתחייבים על כך שערכה יהיה לכל הפחות כפול, משמע 150$. 
בערך יומיים אחרי, כשסיימתי להתלבט והחלטתי שבא לי לנסות את מזלי, התברר שה- Lucky bags אזלו באתר מזמן..

ובכן, למדתי את הלקח, ובסוף שנת 2016 ברגע שהן יצאו למכירה הזמנתי לי אחת, ובואו נאמר שלא שמחתי לגלות שעבור מי שנמצאת מחוץ לארה"ב השקית ממש לא עולה רק 75$, אלא לאחר הוספת דמי משלוח ומסים מחירה טיפס במקרה שלי ל- 114$! 
אבל דבקות במטרה היא אחד מהמאפיינים הבסיסיים באופי שלי, ולכן הזמנתי בכל זאת וקיוויתי שזה יהיה שווה את ההשקעה. אגב כמה שעות לאחר מכן כבר אזלו כל השקיות, כולל ה- Lucky bags XL שעלותן הייתה 150$ עם ההבטחה לשווי מוצרים של לכל הפחות 300$, והזמנתן התאפשרה רק למתגוררות בארה"ב.
את ההזמנה שלי עשיתי ב- 26.12, היא נשלחה רק ב- 5.1 (Beautylish מראש הודיעו שהשקיות תשלחנה מאצלם עד ה- 6.1), והשליח צלצל באינטרקום ב- 17.1. 
בהחלט נדרשה כאן סבלנות, אבל הכי חשוב שהחבילה הגיעה!


Beautylish lucky bag 2017והחבילה הגיעה ארוזה היטב עם שפע של נייר ועטיפות של המוצרים, כאשר על נייר העטיפה החיצוני כיכב הינשוף, שלפי התרבות היפנית מביא מזל טוב ושפע. אני בעד!

Beautylish lucky bag 2017


Beautylish lucky bag 2017


Beautylish lucky bag 2017ומה הכילה בסוף ה"שקית" שלי?

It cosmetics
מחיר: 24$

It cosmeticsIt cosmetics


It cosmetics


בשקיות רבות שראיתי היו קרם לחות או פודרה של המותג ומאוד קיוויתי לקבל משהו כזה. ובכן, לא. אני קיבלתי את עיפרון הגבות האוניברסלי של It cosmetics, אבל מכיוון שהחלטתי מראש על גישה של "מה שבא ברוך הבא", לא התאכזבתי וניגשתי לנסות אותו.
לפי המידע שיש עליו הוא יתאים לכל גבה, מהכהה ביותר ועד הבהירה ביותר, כאשר ההמלצה היא שככל שצבע הגבה הטבעי כהה יותר כך יש להפעיל עוד לחץ על העיפרון כדי לקבל גוון חזק ותואם לשיער הגבות. במקרה של הגבות השחורות שלי זה עבד ואכן הגוון התאים לי, וגם המברשת שבצידו השני עושה עבודה טובה בסירוק שיער גבה סורר.

rose
Clean apothecary
מחיר: 15$

Clean apothecaryClean apothecaryכשזה מגיע לניקוי מברשות האיפור וספוגיות הביוטי בלנדר שלי, אני נאמנה מאוד ל- Blender cleanser solid של Beauty Blender והייתי שמחה מאוד לקבל אותו ב- Lucky bag. 
אבל זה לא קרה, אמרנו כבר שהייתה החלטה מקדימה שלא להתאכזב ממה שיגיע, ולכן שמחתי לגלות שמדובר בסבון המתיימר להיות טבעוני ובעל מרכיבים "טובים". הסבון מורכב מ- Sodium Cocoate (Coconut Oil), Argania Spinosa (Argan Oil), Glycerin, Essential Oil, בערך רבע מכמות המרכיבים שקיימת ב- Blender cleanser solid, ומאוד מסקרן אותי לראות אם הוא יעשה את העבודה באותה יעילות. מבטיחה לעדכן אתכן בהקדם!

Wayne Goss
מחיר: 25$

Wayne GossWayne Gossווין גוס, למי מכן שהתגוררה עד כה בפלנטה אחרת, הוא מאפר מקצועי ויו טיובר מצליח שהחליט ליצור ליין מברשות משלו. חוות הדעת שהצטברו במשך הזמן מספרות שמדובר במברשות איכותיות להפליא, זאת שלפניכן עשויה משיער של סנאי כחול וכל מברשת נוצרת בעבודת יד בעיר Kumano שביפן על ידי 20 אמנים שמשתמשים בטכניקות מסורתיות.
אני יכולה להעיד שהשיער של המברשת הזאת הוא אכן יוצא דופן ברכותו, ואין לי אף מברשת באוסף שיש לה שיער דומה לזה. ניסיתי אותה הן להנחת צלליות והן לטשטוש קונסילר והיא פשוט מושלמת.

Rcma makeup
מחיר: 12$

Rcma makeupכשפתחתי את האריזה בתוכה המוצר הזה היה עטוף, אני מודה ששחררתי צווחת אושר קטנה. 
כבר המון המון זמן שאני רוצה לנסות את הפודרה המהוללת הזאת, שהיו טיוברית Kathleen Lights יצרה לגביה הייפ מטורף לפני שנה בדיוק בעקבות סרטון סקירה שפרסמה, ולכן לקבל אותו בחבילה שלי בהחלט היווה שיחוק מבחינתי.
זוהי פודרה לבנה שעל העור היא שקופה לחלוטין, מיועדת לקיבוע האיפור והיא נטולת פיגמנט כך שאפשר להצטלם איתה ללא חשש. ותרשו לי לומר לכן- וואו!
הנקודה הרגישה ביותר בפנים שלי היא הכהויות שיש לי מתחת לעיניים, שעם השנים למרבה הצער גם מתווספים אליהן עוד ועוד קמטוטים. ביחד זה מתכון לאסון, כי הרי אם אני רוצה לכסות את הכהויות אני צריכה להניח עליהן קונסילר, ורצוי אחד שיש לו כיסוי גבוה מאוד כמובן. 
אבל אבוי, כמו כל דבר בחיים אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, והתוצאה היא שכיסוי גבוה מבליט מאוד את אותם קמטוטים לא חביבים.
ולכן אני במאבק תמידי למצוא את האיזון הנכון של השגת כיסוי ראוי לכהויות אבל מבלי להבליט את הקמטוטים, מאבק שרק עכשיו, כשיש בידי את הפודרה המופלאה הזאת, אני סוף סוף רואה בו סימני ניצחון. 
כי הפודרה לא רק מקבעת היטב את הקונסילר, היא גם מחליקה את האזור כך שהשקיעה של הקונסילר לקמטוטים הופכת למינימלית ביותר בזכותה!
מוצר מנצח שבכמות המכובדת בה הוא מגיע יספיק לי, תאורטית, לתקופת חיים שלמה. מומלץ בחום!

Becca
מחיר: 39.5$

BeccaBecca


כשראיתי בקופסה את המוצר הזה כן נרשמה אכזבה ראשונית, ואסביר למה. 
ההיילייטרים והסמקים של בקה הם מהטובים שיש כיום בשוק. בדיוק בשל כך יש לי שפע מהם בבודדים, ובכל זאת לפני כשנה התפתיתי לרכוש את הפלטה היפהפייה הזאת מאתר Beautylish. 
לאחר שסקרתי אותה בבלוג, תוכלו לקרוא זאת בלחיצה כאן, החלטתי שאין לי טעם בכל כך הרבה כפילויות ומכרתי את הפלטה.
ו.. הנה היא חזרה אלי בשנית במסגרת ה- Lucky bag! 
לא נותר לי אלא להאמין שמדובר בגורל וכנראה שהפלטה הזאת צריכה להיות ברשותי, והיות והיא מושלמת לנסיעות אולי המסר כאן הוא שאני צריכה להרבות בנסיעות בעולם בשנת 2017? 
כי מסר כזה אני מוכנה לאמץ בשמחה! 

Palette #01
Natasha Denona
מחיר: 48$

Natasha Denona
Natasha Denona
Natasha Denona


ללא ספק המוצר שהכי שמחתי לקבל. 
הרבה מאוד זמן אני רוצה לנסות את הפלטות שלה ובכל פעם מחדש נרתעת ממחירן הגבוה. וכשאני אומרת גבוה אז מחיר של 48$ על פלטה של 5 צלליות לכאורה נשמע סביר (9.6$ לצללית) ובטח ובטח אם מסתכלים על מחיר הפלטה הזאת בשקלים- באתר הישראלי של נטשה דנונה היא עולה 349 ש"ח לאחר 30% הנחת מאפר!!! 
אבל בהתחשב בעובדה שבמחיר של 48$ אני יכולה לרכוש פלטה של Urban Decay או Too Faced המכילות 12 או 15 צלליות, אז זה מחיר גבוה ואפילו מאוד. תוסיפו לזה גם אריזת פלסטיק שנראית צ'יפית ביותר- מסוג האריזות שתמצאו אצל מותגים כמו essence ו- Catrice ואת העובדה שאין לא מראה ולא מברשת מצורפת לפלטה, ותבינו למה לא מצאתי הצדקה לשלם את תג המחיר שהיא מבקשת.
אבל אם נשים את הדברים הללו בצד, אז השמועות החיוביות על הצלליות עצמן נכונות. 
הן איכותיות ברמה אחרת, פיגמנטיות ורכות שקל לעבוד איתן ולטשטש אותן ואני חוששת מאוד מהעובדה שעכשיו כבר ממש קורצת לי ה- Star palette המשגעת שלה, שעלותה באתר Beautylish היא 169$ עבור 18 צלליות. 
אבל אם רואים שבארץ היא עולה לא פחות ולא יותר מ- 990 ש"ח אחרי 30% הנחת מאפר!!! - 169$ פתאום לא נשמע כזה נורא...בשורה התחתונה אני מרוצה מה- Lucky bag שלי. היא הכילה 6 מוצרים שימושיים בגודל מלא, שסך שווים עומד על 163.5$, כך שערכה אכן קצת יותר מכפול מ- 75$ כמובטח וגם עם המיסים והשילוח שהתווספו היא עדיין משתלמת.
נחכה ונראה מה יהיה ב- Lucky bag של 2018!


וכמובן שכמו כל מי שהזמינה Lucky bag עקבתי גם אני אחרי הסרטונים של ה- Lucky bags שהחלו לצוץ ביו טיוב, כי הרי כולן רוצות לדעת מה האחרות מקבלות, וראיתי שם בנות שקיבלו מגוון של מוצרים מעניינים שנמכרים באתר, חלקם אגב היו ממהדורות מוגבלות שכבר לא ניתן להשיג כיום.
אם הסתקרנתן אז הנה מה שקיבלה מישהי שהזמינה את שקית ה- XL:


Sunday, January 15, 2017

You cannot achieve good makeup without good tools

הדרך לזהות חובבת איפור אמיתית? מבחינתי זה לא יהיה לפי כמות הצלליות, הסמקים והמסקרות שברשותה. מבחינתי מה שיקבע יהיה אוסף מברשות האיפור שלה.
כי חובבת איפור אמיתית יודעת שיכול להיות ברשותך האיפור האיכותי והיוקרתי ביותר בשוק. אם אין לך את הכלים המתאימים להניח אותו אז פשוט חבל על ההשקעה.
והכלים המתאימים לא חייבים להיות של מותגי יוקרה או מותגים מקצועיים. יש לי מברשות מעולות של Kiko, Etnia, NYX ו- Real Techniques שעלות כל אחת מהן היא לכל היותר 15 יורו. אבל כמו תמיד אני אוהבת שיש ברשותי מגוון הכולל גם מברשות מצוינות של מותגי יוקרה ושל מותגים מקצועיים.

בפוסט הנוכחי תכירו כמה וכמה מהן, שאני מאוד שמחה שהצטרפו לי לאוסף.new brushes

Yachiyo kabuki brush
NARS


Yachiyo kabuki brush


את המברשת הזאת רציתי שנים. אני לא צוחקת, שנים. וכל פעם המחיר ההזוי שלה, 55 יורו, גרם לי לוותר. עד ששוב הייתה לי 20% הנחת מועדון ללקוחות זהב בספורה, ונכנעתי לה.
היא שייכת לאוסף מברשות הקבוקי היוקרתיות של NARS ובעיניי היא לא פחות מיצירת אומנות. היא עשויה משיער עיזים ולכן אל תצפו למברשת רכה ומלטפת אלא לאחת ביצועיסטית ויעילה ביותר בעלת ידית אחיזה נוחה ומבנה שיער המאפשר איסוף והנחה מדויקת של החומר. 
ה- Yachiyo kabuki מתאימה להנחת סמקים, היילייטרים ולביצוע הצללות מחמיאות, וגם את החפיפות היא שורדת בכבוד ואינה משירה שיער כלל וכלל.

Marc Jacobs הוא מותג שנוטף יוקרה, ובכל פעם שאני מוסיפה לאוסף שלי מוצר נוסף מליין הביוטי שלו זה משמח אותי מאוד. רק תראו את עיצוב המברשות שלו. אלגנטיות במיטבה, בדיוק מה שאני מצפה לו מהמותג הזה.

The face i
Marc Jacobs


The face i


The face i היא מברשת להנחת מוצרי בסיס נוזליים בעיקר, אך ניתן גם להניח איתה מוצרים במרקם מוס ופודרה. בעיקרון היא עוצבה לשימוש יחד עם המייק אפ של המותג שנקרא Genius gel, אבל כמובן שעובדת היטב גם עם כל מייק אפ אחר.
היא רכה מאוד ועם הזמן פיתחתי חיבה להנחת מוצרים פודרתיים איתה יותר מאשר נוזליים, אני מוצאת שאותה רכות וגמישות של השיער מפיקה גימור עדין ויפה של המוצרים הללו על העור שלי.

The face ii
Marc Jacobs


The face ii


מברשת להנחת מוצרי בסיס פודרתיים, אך ניתן גם להניח איתה מוצרים במרקם נוזלי ומוסי. מה ששבה אותי בה היתה הצורה המפוסלת והמיוחדת שלה, מעין מבנה א-סימטרי המאפשר ביצוע של פעולת Buffing (מירוק) של החומר באופן מושלם יותר מכל מברשת אחרת שברשותי. 
הגימור של המייק אפ איתה הוא חסר פגמים וקרוב מאוד לזה שמתקבל עם הביוטי בלנדר, משמע המייק אפ לא "יושב" על העור אלא מוטמע בו היטב ונראה טבעי.

Lock it edge concealer brush
#40
Kat Von D


Lock it edge concealer brush


גם כאן מדובר במברשת ייחודית ביותר בצורתה, מעין מבנה משולש ושמנמן שמאפשר הנחת קונסילר נוזלי בקלות ומגיע גם לזווית הפנימית של העין. למי שאוהבת להניח את הקונסילר שלה עם מברשת אז זאת שלפניכן מומלצת בחום, גם מבנה הידית המעניין שלה מעניק אחיזה נוחה ויציבה מאוד.
אישית אסייג ואומר שמאז שגיליתי את הביוטי בלנדר ואת המהירות בה אני מטמיעה איתה את הקונסילר בעור די נטשתי את המברשות הייעודיות לכך, אבל כשכן מתחשק לי לגוון ולהשתמש במברשת, ה- Lock it edge concealer brush תהיה לרוב הבחירה שלי.
את קיט המברשות שתכירו מיד רציתי לרכוש מהרגע שהוא צץ באתר האמריקאי של Urban Decay. אבל התאפקתי ושכנעתי את עצמי שאני ממש לא זקוקה לעוד מברשות, ואכן הוא לא נרכש.
בספרד, מלבד האתר הספרדי של המותג, ניתן למצוא את מוצרי UD בשני מקומות- בחנויות ספורה ובקומת הקוסמטיקה של רשת חנויות הכלבו El Corte Ingles. בנוסף במדריד נמצאת גם חנות פרו שלמה של המותג ברחוב Fuencarral.
עכשיו חשוב להבין משהו בנוגע לספרד. 
El Corte Ingles היא השליטה הבלתי מעורערת במדינה הזאת בתחום השופינג. זהו כלבו יוקרתי ויקר, ותמיד, אבל תמיד, אליו יגיעו קודם כל הדברים החדשים והמעניינים ולעתים גם בבלעדיות. ולכן למרבה הצער כל הסטים והקיטים השווים של UD למשל מגיעים רק אליו, ולא לסטנדים בספורה.
אז כמו שהבנתן מכל ההקדמה הזאת, מחוסר ברירה הקיט הזה נקנה ב- El Corte Ingles ולא בספורה- למרות שההעדפה הברורה שלי תהיה תמיד כמובן לרכוש בספורה האהובה. 
ובמקביל אליו אגב נמכרה גם ערכה מהממת שנקראת Brush Vault ומכילה את כ-ל 29 המברשות מליין הפרו של UD ועלותה הכוללת הייתה בסביבות 400 יורו. הייתי צריכה להיות חזקה מאוד כדי להתאפק מלרכוש אותה.


Essential brush stash
Urban Decay 

Essential brush stashבתוך נרתיק נסיעות ארגונומי ושימושי עד מאוד נמצאות 5 מברשות מליין הפרו של המותג, כולן בעיצוב יפהפה לטעמי ומשיער סינתטי.
בנוסף חשוב לדעת שכל המברשות עשויות מחומרים ממוחזרים והן נטולות אכזריות, כל הכבוד ל- UD!

Essential brush stashDiffusing blush brush 

Diffusing blush brush 


Diffusing blush brush היא מברשת אלכסונית שייעודה המרכזי הוא הנחת סמקים, היא רכה ונעימה מאוד, כך שקל להניח איתה סומק בעדינות ומבלי לדאוג שהיא תעמיס מהפיגמנט בהגזמה. בנוסף ה- Diffusing blush brush גם מתאימה להנחת ברונזרים והיילייטרים.Optical blurring brush

Optical blurring brushOptical blurring brush היא מברשת דחוסה אך עדיין גמישה למדי להנחת מייקאפים נוזליים, כמו גם ברונזרים וסמקים. הדחיסות המדויקת שלה מאפשרת הטמעה של החומר לתוך העור בקלילות והיא נוחה מאוד לשימוש.Iconic eyeshadow brush


Iconic eyeshadow brush


Iconic eyeshadow brush היא מסוג המולטי טאסקריות שאהובות עלי מאוד, מפני שאני יכולה גם להניח איתה צלליות וגם לבצע איתה טשטושים ומעברי גוונים. זו בדיוק מסוג המברשות שמתאימות לנסיעות. The finger brush

 The finger brush


The finger brush כשמה כן היא, ממש מברשת אצבע. 
אם יש פגם נקודתי בעור שאני רוצה להסתיר היא עושה עבודה מצוינת בלהטמיע את החומר, מתאימה להנחת היילייטר במקומות ממוקדים כמו גשר האף והזווית הפנימית של העין, ולמרות שזה לא הייעוד המקורי שלה, אני מודה שלעתים אני גם משתמשת בה להנחה וטשטוש של צלליות בקפל העפעף. מברשת מצטיינת.Flat eyeshadow brush

 Flat eyeshadow brushFlat eyeshadow brush היא מברשת הצלליות הבסיסית והמשעממת ביותר ביקום, אבל מה לעשות שחייבים לפחות אחת כזאת באוסף. 
היא משמשת אותי להנחת צלליות על שטח העפעף וכמו חברותיה לקיט גם מבצעת את הייעוד שלה על הצד הטוב ביותר- היא אוספת את החומר ומניחה אותו כך שמתקבל על העפעף גוון אמיתי בדיוק כמו שהצללית נראית בפלטה.לומר לכן בשלב זה, אחרי שהתרשמתי מהאיכות ומהביצועים של מברשות UD, שאני מצטערת שלא קניתי את ה- Brush Vault? בטח שמצטערת. 
מדובר במברשות מעולות, בין אם עבור מתאפרות מתחילות או מאפרות מקצועיות, וכך או כך אני צופה שעוד רבות מהן תתווספנה לאוסף שלי בעתיד.

ואם "פתחתי לכן את התיאבון" אז בסרטון הבא תוכלו להכיר את מרבית מברשות הפרו של UD ולשמוע הסברים מפורטים עליהן: