MAC Archie’s Girls - follow up


כשיש משהו שאני אוהבת, אני ממש לא מתביישת "לטחון אותו עד דק" או "לחפור" עליו אם תרצו, ואת קולקציית Archie’s Girls אהבתי במיוחד וכך נולד לו פוסט ההמשך.
את הפוסט הקודם על הקולקציה סיימתי בהבטחה שאגיע להשקה שלה בסניף מאק בראשון לציון, ואני מקיימת את ההבטחות שלי:


בטי, אני וארצ'י!בהשקה סגנון האיפור שבחרתי בו היה כמובן זה של בטי, והופתעתי לטובה מלראות איזה איפור עיניים יפה אפשר ליצור עם רביעיית הצלליות שלה, שבמבט ראשון אני מודה שנראתה לי די בנאלית.
המאפרת שילבה אותה עם עיפרון Pearlglide intense eyeliner בגוון Lord it up והייתי צריכה להפגין איפוק מירבי כדי לא להעביר גם אותם בקופה...ומה כן הצטרף לשידת האיפור שלי מאז הפוסט הקודם?
גילוי נאות: Pearlmatte Face Powder התקבלה לסקירה מהחברה

הממתקים של  Archie Archie's Girls five-piece Brush Kit: 


קיט מברשות

נתחיל מהקנקן. הסט מגיע בתוך קופסת פח מקסימה, שלאחר שהעברתי את המברשות לתיק האיפור, הוסבה לאחר כבוד לאחסון של צלליות בודדות.
ובקנקן ישנן 5 מברשות מוקטנות -
167 Face Blender - מברשת פנים לאבקות שונות כגון פודרות וסמקים
168 Large Angled Contour - מיועדת לביצוע קונטורינג (הצללות) מתחת לעצמות הלחיים
242 Shader - מברשת צלליות שמתאימה גם להנחת קונסילר נוזלי/קרמי
226 Small Tapered Blending - מברשת טשטוש צלליות (אחת האהובות עלי)
266 Small Angle- מברשת עיניים זוויתית, אידאלית לתיחום העין למעלה ולמטה עם אייליינר ג'ל/צלליות.

המברשות המגיעות בקיטים הללו הן לרוב אמנם לא באותה איכות של מברשות מאק בגודל המלא שנרכשות כבודדות, אבל שמחתי תמורת 350 ש"ח לקבל 5 מברשות טובות ושימושיות מאוד, והמארז והעיצוב המתקתק שלהן מהווה מבחינתי בונוס נוסף.Pearlmatte Face Powder:


Pearlmatte Face Powder


הפודרות הללו לא הושקו בחנויות עם שאר הקולקציה ב- 3.3, ומה רבה הייתה שמחתי כשבכל זאת קיבלתי את זאת שייחלתי לה, של בטי שנקראת Flatter me והמורכבת מגוון אפרסקי מוזהב עם לבבות קורליים, מ-ק-ס-י-ם!!!
אצלי הפודרה נכנסה לשימוש בשלושה אופנים:

 • כפודרה מאירה עם מברשת אוורירית וברפרוף עדין על כל הפנים
 • כהיילייטר על עצמות הלחיים, עצם הגבה והרקות 
 • כשכבת חיזוק מעל סומק קרמי.

לפי העדכון האחרון שקיבלתי הן תגענה לחנויות בעוד כשבועיים, ומעבר להיותן סוג של מוצר אספנות הן גם שימושיות ולכן אני מתכננת גם לרכוש את הגוון השני, של ורוניקה, שהוא ורדרד מוכסף עם לבבות בורוד עמוק.

דרך אגב היו שהשוו את עיצוב הפודרה הזאת לזה של הפודרות והסמקים של Physician's Formula מסדרת 
Happy Boosterואכן קיימת מידה של דמיון, אבל פה מדובר על קולקציית קומיקס ייחודית של מאק וזה עושה מבחינתי את ההבדל.לסיכום אני חושבת שהקולקציה הזאת סוקרה מעל כל במה אפשרית, ואמנם נשמעו גם קולות של אלה שממש לא התלהבו ממנה וזו זכותן, אבל חייבים לתת קרדיט למאק על הניסיונות להמשיך ולחדש בקולקציות כייפיות וצבעוניות חודש אחרי חודש ושנה אחרי שנה.
ואם תסתכלו באתר האמריקאי שלהם תראו שמוצרים רבים הם כבר SOLD OUT, כך שכל עוד יש קהל (כמוני) שאוהב ומחכה לקולקציות המיוחדות הללו אני מקווה מאוד שמאק ימשיכו לנפק לנו אותן! 


*שימו לב שהגרלת פסח בבלוג מגיעה בעוד יומיים לסיומה,
הזדרזו להיכנס לפוסט ההגרלה עד ה- 20.3 ולהירשם אליה:
הגרלת פסח - MUA

Comments

 1. קנאה קלה על הפודרה היפה, אני ממתינה לה בציפייה. כמעט רכשתי את סט המברשות, אולם המחיר, למרות האטרקטיביות שלו, הרתיע אותי.

  ReplyDelete
  Replies
  1. תקשיבי, גם אני מקנאה כשזה מגיע לפודרה הזאת... LOL
   ולא פעם ולא פעמיים בהיתי בה בהערצה, וחשבתי לעצמי שהדבר היחיד שייפה אותה יותר יהיה אם אוסיף לצידה את תאומתה הלא זהה:)

   המחיר של הסט בהחלט גבוה (ובטח ובטח אם מתחשבים בעובדה שבארה"ב הוא עולה 49.5$), אבל אנחנו חיות בישראל וזו המציאות שלנו לצערי.
   אני מתנחמת בכך שלפחות מקולקציית החגים התאפקתי לא לרכוש את סט המברשות, אז עכשיו הרשיתי לעצמי.

   Delete
  2. העניין איתי ועם אריזות שובות לב, שבסופו של דבר בא לי להשאיר את זה חדש דנדש ובתצוגה. אז מבחינתי באמת המחיר לא שווה את ההשקעה. המברשות, בכלל, הרתיעו אותי מאוד, לא זכרתי שמחיר מברשת במאק הוא כל כך גבוה. זה גובל באבסורד בעיני.

   Delete
  3. גם לי יש כל פעם מחדש את סוגיית ההתמודדות עם האריזות היפות כל כך והקושי להשתמש ובכך בעצם "לקלקל" אותן, אבל אני מתגברת ומשתמשת כי היי, חיים רק פעם אחת, לא?

   הקיטים של המברשות במאק עולים 350 ש"ח בשנים האחרונות לפחות, גם בשנה שעברה כשסקרתי את הקיט מקולקציית Illustrated by Julie Verhoeven זה היה מחירו.
   ובהתחשב בעובדה שמחיר מברשת בודדת במאק נע לרוב סביב ה- 200 ש"ח, באופן הזוי לחלוטין זה הופך את מחיר הקיטים הללו לאטרקטיבי, כי כמו תמיד הכל יחסי..


   Delete
 2. אני ממש אהבתי את העיצוב... הילדה שבי התחברה ממש.
  הפודרה קנתה אותי... אולי זה הלבבות או שזה הצבע הקל שמשמש אותי להארות עדינות.

  ReplyDelete
  Replies
  1. אני באמת חושבת שלא כל מוצר צריך להיות מעוצב בצורה פלצנית (מישהו אמר YSL?...)וגם לעיצובים שובבים וקלילים כאלה יש מקום, וממש אין צורך להתנשא ולכנות אותם (כמו שקראתי בכמה מקומות אחרים) "צ'יפים"!

   והפודרה, הו הפודרה...... יפהפיה :)

   Delete

Post a Comment